Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Teatr Tragedia | Dramat Dopalacze. Siedem stopni donikąd

Dopalacze. Siedem stopni donikąd

Organizator: Teatr Kamienica

Dopalacze. Siedem stopni donikądO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy do Teatru Kamienica w Warszawie na spektakl Dopalacze. Siedem stopni donikąd! Dopalacze bilety na spektakl już w sprzedaży. 

 

Idź naprzód, nie zatrzymuj się, nie oglądaj za siebie, tylko idź, biegnij! Czemu tak wolno? Zmień posta na 'fejsie', sprawdź ilość 'lajków'. Czas na nowe zdjęcie, nowego 'snapa'. Kiedy ostatnio wrzucałeś coś na 'insta'? Czemu tego nie robisz? Przecież tak trzeba, wszyscy to robią! A może to już Ci nie wystarcza? Masz ochotę na nagły, zaskakujący zawrót głowy? Chcesz spróbować czegoś nowego? Mocniejszego? Jakiś dreszczyk emocji?

 

Dopalacze. Siedem stopni donikąd” to spektakl nie tylko o dopalaczach i związanym z nimi zagrożeniu, ale przede wszystkim jest to opowieść o współczesnym, dorastającym pokoleniu, o zaniku wartości oraz o degradacji, której symbolem stają się narkotyki przyszłości. W pędzącym gdzieś, nie wiadomo dokąd świecie, dopalacze kuszą swoją obcością i nieprzewidywalnością, są potrzebą przeżycia czegoś nieznanego, oszałamiającego, czego rzeczywistość nie jest w stanie dostarczyć, gdyż media i popkultura odzierają świat z wszelkiej tajemnicy. Pokolenie smsowej komunikacji, emotikonów, żyjących dwa dni memów, hollywoodzkich trailerów, pokolenie testowych matur, myślowych skrótów, i internetowego porno – tego właśnie szuka, łatwych, szybkich i zaskakujących wrażeń.

 

Sztuka „Dopalacze. Siedem stopni donikąd” składa się z siedmiu odsłon, siedmiu stopni w ciągu których obnażona zostanie brutalna prawda na temat dopalaczy oraz motywacji społecznej, która za nimi stoi. Takie właśnie są dopalacze – dopasowane do tego, co przed nami, do nieznanego – i dlatego właśnie śmiertelnie niebezpieczne

 

  • Autor:Justyna Bargielska, Wawrzyniec Kostrzewski

  • Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

  • Muzyka: Piotr Łabonarski

  • Projekcje: Maria Matylda Wojciechowska

  • Obsada: Olga Sarzyńska, Paweł Koślik, Mateusz Lisiecki- Waligórski

Dopalacze Teatr Kamienica bilety

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też