Bliżej Chmur. Zaraz Spadam

Bliżej Chmur. Zaraz Spadam

Serdecznie zapraszamy na Spektakl pod tytułem Bliżej Chmur. Zaraz Spadam, który odbędzie się w Warszawskim Teatrze Collegium Nobilium. Bilety na spektakl Bliżej Chmur Zaraz Spadam już dostępne.

Spektakl Bliżej Chmur. Zaraz Spadam w Warszawie

Być bliżej chmur, móc więcej, uwierzyć w siebie, bo nikt dotąd w ciebie nie wierzył. Zaryzykować i na moment przystanąć, zastanowić się co dalej. Czy to, co mam, to już wszystko? Czy może jeszcze coś można tu znaleźć? To historia chwili, która zostaje nam dana. Czy coś odmieni? Czy coś za sobą niesie? Rzecz dzieje się na dachu nowoczesnego wieżowca. Nasze bohaterki trafiają tam, ponieważ: ich życie wydaje im się zbyt skomplikowane, pragnęłyby czegoś innego, kogoś innego, być nie taką, jaką się jest.

Jeszcze tego nie wiedzą, ale rzeczy, które się wydarzą, pozwolą im pomyśleć raz jeszcze, pomyśleć i zacząć od początku. 

 

TWÓRCZYNIE:

teksty piosenek, scenariusz i reżyseria:

Ewa Konstancja Bułhak

kompozycja muzyki:

Olga Lisiecka

kierownictwo muzyczne:

Urszula Borkowska

choreografia:

Patrycja Grzywińska

scenografia i kostiumy:

Marzena Wodziak

wizualizacja:

Maria Matylda Wojciechowska

reżyseria świateł:

Paulina Góral

 

OBSADA:

Panna Młoda – Aleksandra Ożóg

Pani Komendant – Anna Grochowska

Królowa – Katarzyna Kanabus

Lola – Pola Gonciarz

Patapapaja – Zuzanna Galewicz

Anioł – Ada Szczepaniak

Czas trwania spektaklu: 80 minut

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bliżej Chmur. Zaraz Spadam
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/