Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Teatr Postdramat Malta Festival Poznań

Malta Festival Poznań

Organizator: MaltaFestivalPoznań

Malta Festival PoznańO wydarzeniu

O wydarzeniu

Między 17-28 czerwca razem z 780 artystami i aktywistami z 21 krajów Poznań żyć będzie współczesnym teatrem i tańcem, eksperymentalnymi performansami i filmami, koncertami, spotkaniami, dziesiątkami warsztatów i wyjątkowych działań artystyczno-społecznych. Idiomem największego w Polsce festiwalu sztuk performatywnych jest „Paradoks widza”.

Na zaproszenie holenderskiej kuratorki Lotte van den Berg, przyjadą do Poznania młodzi europejscy artyści, którzy w różny sposób podejmują temat obserwacji i uczestnictwa w sztuce, lecz także w życiu społecznym: Dries Verhoeven, Julian Hetzel, Ant Hampton, oraz japońska grupa Miss Revolutionary Idol Berserker. „Malta” będzie także okazją do zapoznania się po raz pierwszy w Polsce z twórczością kuratorki – Lotte van den Berg. Na festiwal wraca z jednym z najnowszych spektakli gwiazda europejskiego teatru Pippo Delbono.
W ramach przeglądu poznańskiej sceny, pokazane zostaną spektakle m.in. programów Stary Browar Nowy Taniec i Młoda Malta, Teatru Nowego oraz Teatru Polskiego w Poznaniu, Republiki Sztuki Tłusta Langusta, Sceny Roboczej, Teatru Ósmego Dnia, Centrum Kultury Zamek, Polskiego Teatru Tańca, Baraku Kultury oraz przedstawienia dla najmłodszych na Sztuka Szuka Malucha.
 
Pełen program i informacje wstępie zobacz  tutaj

Harmonogram Malta Festival zobacz tutaj

Podobne wydarzenia

Zobacz też