Malta Festival Poznań

Malta Festival Poznań

Między 17-28 czerwca razem z 780 artystami i aktywistami z 21 krajów Poznań żyć będzie współczesnym teatrem i tańcem, eksperymentalnymi performansami i filmami, koncertami, spotkaniami, dziesiątkami warsztatów i wyjątkowych działań artystyczno-społecznych. Idiomem największego w Polsce festiwalu sztuk performatywnych jest „Paradoks widza”.

Na zaproszenie holenderskiej kuratorki Lotte van den Berg, przyjadą do Poznania młodzi europejscy artyści, którzy w różny sposób podejmują temat obserwacji i uczestnictwa w sztuce, lecz także w życiu społecznym: Dries Verhoeven, Julian Hetzel, Ant Hampton, oraz japońska grupa Miss Revolutionary Idol Berserker. „Malta” będzie także okazją do zapoznania się po raz pierwszy w Polsce z twórczością kuratorki – Lotte van den Berg. Na festiwal wraca z jednym z najnowszych spektakli gwiazda europejskiego teatru Pippo Delbono.
W ramach przeglądu poznańskiej sceny, pokazane zostaną spektakle m.in. programów Stary Browar Nowy Taniec i Młoda Malta, Teatru Nowego oraz Teatru Polskiego w Poznaniu, Republiki Sztuki Tłusta Langusta, Sceny Roboczej, Teatru Ósmego Dnia, Centrum Kultury Zamek, Polskiego Teatru Tańca, Baraku Kultury oraz przedstawienia dla najmłodszych na Sztuka Szuka Malucha.
 
Pełen program i informacje wstępie zobacz  tutaj

Harmonogram Malta Festival zobacz tutaj

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Malta Festival Poznań
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/