Waitress

Waitress

POŻEGNANIE Z TYTUŁEM UWAGA! 27 marca 2022 o godz. 17:00 zostanie zagrane ostatnie przedstawienie musicalu „WAITRESS”. Lutowe i marcowe spektakle są ostatnią szansą, żeby zobaczyć ten tytuł na scenie TM ROMA 🔔

 

Premiera w Teatrze Muzycznym ROMA - zapraszamy na musical Waitress! Bilety już w sprzedaży!

 

Spektakl rekomendowany dla Widzów powyżej 13 roku życia ze względu na sceny, w których pojawiają się wulgaryzmy, seks i przemoc domowa.

Waitress bilety

W sezonie 2021/2022 dostępne są w sprzedaży bilety dla osób zaszczepionych, które nie wliczają się do określonego przez rząd limitu widowni. W przypadku zakupu biletu dla osoby zaszczepionej wymagane jest okazanie certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19 przed wejściem na widownię. Jeżeli widz odmówi okazania certyfikatu nie będzie mógł wziąć udziału w Wydarzeniu a bilet nie będzie podlegał zwrotowi.

O musicalu Waitress

Waitress” to musical po raz pierwszy pokazany na nowojorskim Broadwayu w 2016 roku. Muzykę i teksty piosenek napisała Sara Bareilles, a libretto Jessie Nelson (na podstawie filmu wg scenariusza i w reżyserii Adrienne Shelly). Jest to historia kobiety, która próbuje wyrwać się z nieudanego małżeństwa, odzyskać wolność i możliwość samodzielnego decydowania o własnym losie. Ta musicalowa opowieść – wzruszająca i poruszająca, a zarazem pełna humoru i dowcipu – spotkała się z wielkim uznaniem publiczności i krytyków.

 

Waitress” to dwudziesta pierwszy musicalowy tytuł na Dużej Scenie TM ROMA.

 

Musical „Waitress” prezentowany jest na podstawie porozumienia z Music Theatre International (Europe) Limited.

Waitress twórcy

 • Reżyseria: Wojciech Kępczyński
 • Przekład: Michał Wojnarowski
 • II reżyser, reżyseria światła: Sebastian Gonciarz
 • Kierownictwo muzyczne, dyrygent: Jakub Lubowicz
 • Współpraca reżyserska: Ewa Konstancja Bułhak
 • Choreografia, asystent reżysera: Agnieszka Brańska
 • Scenografia: Mariusz Napierała
 • Kostiumy, kierownictwo techniczne: Anna Waś
 • Reżyseria dźwięku: Paweł Kacprzycki, Jan Kluszewski
 • Fryzury: Jaga Hupało
 • Charakteryzacja: Sergiusz Osmański
 • Kierownictwo produkcji: Alina Różankiewicz
 • Nadzór produkcji: Ewa Bara

 

 • Polska premiera: 17 kwietnia 2021 roku
 • Czas trwania spektaklu: 2h 35 min. (z przerwą)

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Waitress
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/