Sylwester 2021/22 w Teatrze Kamienica

Sylwester 2021/22 w Teatrze Kamienica

Już 31 grudnia, gdy niebo nad Warszawą rozbłyśnie pełną paletą barw, na scenach Teatru Kamienica będzie można zobaczyć wyjątkową plejadę gwiazd. W ramach sylwestrowej, teatralnej uczty zaserwujemy Państwu iście wyborne spektakle: Upiór w kuchni. Sylwester w Teatrze Kamienica bilety już w sprzedaży!

Upiór w kuchni - spektakl sylwestrowy

W sylwestrowy wieczór, tylko w Kamienicy, przeniesiemy się do małego angielskiego pensjonatu na peryferiach miasta. Gwiazdorska obsada, wyjątkowy klimat teatru, a w tym wszystkim… upiór! Na dodatek w kuchni! Co z tego wyniknie? Dla spektaklu – nie zdradzimy, ale widzowie z pewnością mogą liczyć na potwornie zabawny wieczór.
Dystyngowana starsza pani i jej przesympatyczna córka, ich tajemniczy goście mający niejedno na sumieniu, niewyjaśnione zaginięcia oraz upiorna zagadka w tle... Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji „Kobra”, który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl „Upiór w kuchni” Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. Dziś ta niezwykła komedia z dreszczykiem rozegra się na
deskach Teatru Kamienica, tworząc prawdziwie wyjątkowe widowisko łączące w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii.


Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, podobno... Teatralna iluzja, surrealistyczna przestrzeń i odwieczne pytanie – kto jest winny i co się stało z ofiarą? Zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. Reżyserii podjął się Tomasz Sapryk. W spektaklu występują: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Marcin Troński, Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak, Michał Piela oraz Sławomir Orzechowski. „Upiór w kuchni” to idealna propozycja dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie, jak również dla tych, którzy chcą poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii – która działa ze zdwojoną siłą ostatniego dnia roku!


Czas trwania: 120 minut z przerwą
Uwaga: Podczas spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.


Twórcy

 • Autor: Patrick G.Clark
 • Reżyseria: Tomasz Sapryk
 • Tytuł oryginału: Upiór w kuchni
 • Scenografia: Witek Stefaniak
 • Kostiumy: Aneta Suskiewicz
 • Muzyka i opracowanie muzyczne: Igor Przebindowski
 • Asystentka reż.: Marta Gieżyńska
 • Charakteryzacja: Izabela Janhz-Zuba
 • Obsada: Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Jerzy Bończak, Michał Piela, Tomasz Sapryk,
  Sławomir Orzechowski, Sebastian Konrad, Marcin Troński

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Sylwester 2021/22 w Teatrze Kamienica
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/