Newsletter
Home Teatr Komedia Małe zbrodnie małżeńskie

Małe zbrodnie małżeńskie

Organizator: Lim8 s.p. ZOO - Agencja Artkombinat

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Małe zbrodnie małżeńskie wystawiany na Scenie Monopolis w Łodzi. Małe zbrodnie małżeńskie  bilety już w sprzedaży.

Małe zbrodnie małżeńskie fabuła

Małe zbrodnie małżeńskie Érica-Emmanuela Schmitta to sztuka z elementami komedii, kryminału, powieści miłosnej, pełna zaskakujących zwrotów akcji, wspaniałego, błyskotliwego dialogu. Opowieść o ludziach w drodze, gdzie drogą jest ich wspólne życie, na którą zdecydowali się wejść razem kilkanaście lat temu. Co zostało z pierwszych fascynacji, uniesień, pożądania, miłości i zakochania? Jak dalece zmieniły się obrazy nas samych, żyjących ze sobą, czy może już obok siebie. Czy zawiedliśmy nasze uczucia, czy zgubiliśmy sens bycia razem? Na czym polega fenomen zaufania? Czy zawsze musimy rezygnować z własnych pragnień na rzecz szczęścia drugiej osoby? Dlaczego przez tyle lat nie potrafimy ze sobą szczerze porozmawiać i okłamujemy się dla dobra spokoju w związku, którego tak bardzo pragniemy?

 

Wraz z aktorami Beatą Kawką i Mirosławem Zbrojewiczem zabieram was w drogę poznania samych siebie. Często coś, co wydaje się banałem w rzeczywistości jest poważnym problemem i tylko humor, śmiech, czasem łzy, taniec, śpiew, wspomnienia czy zwykła rozmowa mogą uratować związek dwojga kochających się ludzi. Nie ma prostych odpowiedzi, są jedynie trudne pytania. - Karol Wróblewski, reżyser.

 

Obsada:

  • Beata Kawka
  • Mirosław Zbrojewicz

Reżyseria: Karol Wróblewski

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn