Klancyk gra Święta w Komedii

Klancyk gra Święta w Komedii

SPRAWDŹ BILETY

Scenografia najbardziej szalonego i zuchwałego musicalu "The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” stanie się miejscem akcji pierwszego improwizowanego spektaklu Teatru Klancyk na scenie warszawskiego Teatru Komedia. Zapraszamy już 4 grudnia. Klancyk gra Święta w Komedii bilety już w sprzedaży.

Klancyk gra Święta w Komedii

Bohaterowie przedstawienia, którego scenariusz napiszemy "na żywo" razem z publicznością, to kobieta i mężczyzna – para – szykująca się do Świąt w nowym mieszkaniu. Kim są? Czym się zajmują? Jak się poznali? Czego nie mogą się doczekać? Jakie są najlepsze i najgorsze cechy ich charakterów? Za co są sobie wdzięczni? O co mają do siebie skrywane pretensje?

 

Odpowiedzi na te – i im podobne – pytania przyniesiecie Państwo, Wy, stając się w ten sposób współautorami naszej gwiazdkowej opowieści. Razem stworzymy opowieść, w której domowy spokój (lekko nadwyrężony nasilającą się świąteczną gorączką) mącą niezapowiedziane wizyty kolejnych gości. Bliscy i dalecy krewni, współpracownicy, dawne

miłości, sąsiedzi, dostawcy, postacie z legend i gadające zwierzęta. Przypadkowi, nieproszeni goście – realni i fantastyczni – których łączy tylko to, że do życia powołają je sugestie publiczności.

 

Chcecie dowiedzieć się jaki będzie koniec tej historii? Czy nasi bohaterowie przetrwają świąteczny napór? A jeśli tak, to jakim kosztem? Usiądźcie wygodnie, przygotujcie kłody, które rzucimy im pod nogi i patrzcie, co się wydarzy!

 

Zaproszenie Teatru Klancyk na scenę Komedii wpisuje się w plany przywrócenia żoliborskiej – i warszawskiej – publiczności możliwości obcowania z nowymi formami komediowymi,  które zapisane są w "DNA" naszego teatru i były ważną częścią jego historii. W najbliższych tygodniach zapraszamy widzki i widzów Komedii na musical improwizowany, występy stand-upowe najciekawszych artystów tego nurtu, czy teatralne projekty komików, będące satyrą na naszą codzienność.

Klancyk

Klancyk to pierwszy warszawski teatr impro i jeden z inicjatorów improwizacji komediowej w Polsce. Grupa istnieje z grubsza od 2006 roku. Spektakle Teatru Klancyk to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru.

 

Klancyk tworzą: Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak, Grzegorz Uzdański i Krzysztof Wiśniewski.

 

Grupa ma na koncie występy na festiwalach literackich, muzycznych i teatralnych w kraju i zagranicą m.in. Apostrof – Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa), Big Book Festival (Warszawa), Festiwal im. Zygmunta Haupta (Gorlice), Miedzianka Fest (Miedzianka), Malta Festival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival,

Del Close Marathon (Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema).

 

Twórcy realizowali sceniczne przedsięwzięcia między innymi z Katarzyną Nosowską, Magdaleną Grzebałkowską, Dorotą Masłowską, Mariuszem Szczygłem, Janem Peszkiem, Januszem Gajosem czy Marcinem Maseckim. Produkują też komediowy podcast "Codzienne trudności" rejestrowany z udziałem publiczności na żywo.

 

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Czas trwania spektaklu około 90 minut bez przerwy.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klancyk gra Święta w Komedii
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Klancyk gra Święta w Komedii BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/