Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Teatr Komedia Interes życia

Interes życia

Organizator: Teatr Komedia w Warszawie

Interes życiaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy do Teatru Komedia na spektakl Interes życia! Interes życia bilety już w sprzedaży. 

O spektaklu Interes życia Teatru Komedia

Jane i Sybil są o krok od sfinalizowania interesu życia. Wynajęły pokój w luksusowym hotelu na specjalny pokaz ich najnowszej kolekcji bielizny "Pasja". Na ten prywatny show przybywa słynny włoski producent bielizny Bruno Frufarelli. Wszystko jest gotowe do osiągnięcia sukcesu - przystojni modele, schłodzony szampan i sexy kolekcja.

 

Nieoczekiwanie w pokoju hotelowym zjawiają się zazdrośni mężowie obu pań, którzy z zachowania żon wyciągnęli daleko idące błędne wnioski. Zaczyna się piękna katastrofa...

 

Jeśli połączymy podejrzenia małżonków, skradzioną bieliznę, roznegliżowanych mężczyzn, którzy muszą udawać kobiety, nadmiar szampana, lubieżnego ochroniarza i nieustające nieporozumienia - kto jest kim, to mamy znakomity przepis na zawrotną farsę w klasycznym stylu.

Obsada spektaklu Interes życia, Teatr Komedia

Katarzyna KwiatowskaJoanna Koroniewska, Tomasz Dutkiewicz, Jan Jankowski, Rafał Cieszyński / Krystian Biłko, Tomasz Dedek, Robert Rozmus

Twórcy spektaklu Interes życia, Teatr Komedia

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Wanda Kowalska

 

Interes życia Bilety na spektakl zakupisz bez wychodzenia z domu za pośrednictwem eBilet.pl - już dziś kup bilet do teatru i ciesz się wyjątkowym wieczorem!

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też