Underground Boxing Night

Underground Boxing Night

SPRAWDŹ BILETY

Nadchodzi Underground Boxing Night! Nietypowa gala bokserska z bardzo małym ringiem odbędzie się już 24.09.2022  w warszawskich Fortach Bema. Underground Boxing Night bilety już w sprzedaży!

Underground Boxing Night - 24.09.2022  Warszawa, Forty Bema

Wydarzenie to inspirowane jest podziemnymi walkami, podczas których nikt nie może być pewien wygranej. W walce wieczoru wystąpi Jacek ‚SIEXA’ GaćDodatkowe emocje zapewni 9 walk, po 3 rundy, w których wezmą udział amatorzy i zawodowi sportowcy zarówno z Polski, jak i Europy. Między innymi Artur Tomala oraz Filip Batkowski.

Arena na której odbywają się walki ma wymiar 3x3 metry i nie jest wyznaczona żadnymi linami, tylko snopkami słomy, za którymi staną kibice. Dzięki tej bliskości, publiczność żyje walką i jeszcze bardziej ekspresyjnie reaguje na wszystko co dzieje się na arenie. Zmienność, nieprzewidywalność i zaskoczenie to główni towarzysze tego wieczoru, który skończy się równie ekscytującym after party.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Underground Boxing Night
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Underground Boxing Night BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/