Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Sport Sporty walki Gala Boksu w Radomiu: MGębski Boxing Night

Gala Boksu w Radomiu: MGębski Boxing Night

Organizator: Sferis Knockout Promotions i Babilon Promotion

Gala Boksu w Radomiu: MGębski Boxing NightO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

9 września wielki boks zawodowy powróci do Radomia! W pojedynku wieczoru na Stadionie Miejskim przy ul. Narutowicza 9 rękawice skrzyżują czołowy polski pięściarz kategorii ciężkiej Krzysztof Zimnoch i obdarzony potężnym uderzeniem Amerykanin Joey Abell.  Zapisz się do fan alertu - otrzymasz najważniejsze informacje o wydarzeniu!

Ten pojedynek musi się skończyć nokautem! - zapowiada promotor bokserskiego wieczoru.

Dostępne są również bilety grupowe, w niższej cenie! Przy zakupie biletów grupowych wszystkie osoby muszą wejść na wydarzenie równocześnie.

Karta walk podczas gali boksu w Radomiu:

 

Krzysztof Zimnoch od samego początku swojej przygody z boksem prezentował niezwykły talent, który w połączeniu z dobrymi warunkami fizycznymi pozwalał mu wielokrotnie triumfować na amatorskich ringach w kraju i zagranicą. W 2007 roku na mistrzostwach świata w Chicago pięściarz z Białegostoku pokonał samego Deontaya Wildera - obecnego czempiona federacji WBC. W 2010 roku Zimnoch przeszedł na zawodowstwo. Od tamtej pory zanotował na swoim koncie 22 wygrane walki, z których aż 15 rozstrzygnął przez nokaut. W swoim ostatnim występie pięściarz Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions efektownie rozprawił się z byłym pogromcą Andrzeja Gołoty Michaelem Grantem i jeśli zwycięży w Radomiu, być może już pod koniec roku stanie do elektryzująco zapowiadającego się starcia z Arturem Szpilką.

Przeciwnik Zimnocha jako zawodowiec stoczył 33 zwycięskie pojedynki, w których tylko dwa razy jego oponenci wytrzymywali z nim w ringu do ostatniego gongu. Bokser z Minnestoty nie ukrywa, że nas Wisłę przyleci po kolejny nokaut.

W Radomiu dojdzie ponadto do ciekawego starcia w wadze ciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Europy i pretendentem do pasa WBC Albertem Sosnowskim i niepokonanym Łukaszem Różańskim.

 

Bilety VIP ROOM - miejsce w strefie VIP,  pełny catering (zimna płyta, gorące posiłki, napoje).

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też