ORLEN 78. Rajd Polski 2022

ORLEN 78. Rajd Polski 2022

Czwarta w tym roku runda Mistrzostw Europy FIA, a także trzecia Mistrzostw Polski (RSMP) zostanie rozegrana na Mazurach w dniach 10 – 12 czerwca. Bazą rajdu będą już po raz siedemnasty Mikołajki, które od 2005 roku goszczą zawodników rywalizujących o zwycięstwo na szutrowych odcinkach specjalnych. ORLEN 78. Rajd Polski 2022 bilety już w sprzedaży. 

ORLEN 78. Rajd Polski bilety i karnety

Jednorazowy bilet wstępu na OS Mikołajki Arena

  • Uprawnia do: wstępu na odcinek specjalny Mikołajki Arena w dniu 10.06.2022 lub 11.06.2022

Karnet Kibica Rally Pass

  • Uprawnia do: wstępu na odcinki specjalne rajdu (z wyłączeniem Super OS Mikołajki Arena)
  • W pakiecie: Karnet Kibica, smycz pamiątkowa

Karnet Kibica Rally Pass SILVER 

  • Uprawnia do: wstępu na wszystkie odcinki specjalne rajdu wraz z odcinkiem Super OS Mikołajki Arena
  • W pakiecie: Karnet Kibica, mapa rajdu, smycz, nalepka pamiątkowa mała 

Karnet Kibica Rally Pass PLATINUM VIP

  • Uprawnia do: wstępu na wszystkie odcinki specjalne rajdu, wstępu do dużego namiotu z bezpłatnym cateringiem na strefie VIP na Super OS Mikołajki Arena – we wszystkie dni Rajdu wjazdu na parkingi VIP znajdujące się bezpośrednio przy trasie odcinka specjalnego oraz w pobliżu Toru w Mikołajkach
  • W pakiecie: Karnet Kibica VIP, mapa rajdu, informator rajdu, smycz, breloczek, nalepka pamiątkowa, nalepka parkingowa VIP

Dodatkowe informacje

Wstęp dziecka w wieku do 12 lat jest bezpłatny. Dziecko w wieku do 12 lat pod opieką osoby dorosłej nie musi posiadać karnetu na wszystkich odcinkach rajdu. 

ORLEN 78. Rajd Polski w Mikołajkach

Inauguracja rajdu nastąpi w piątek, 10 czerwca o godz. 17:00 w centrum Mikołajek. Wcześniej zostanie rozegrany odcinek kwalifikacyjny. Wykorzystywana w tym celu przez ostanie sezony próba Tałty zostanie zastąpione przez fragment ubiegłorocznego odcinka Gmina Mrągowo. W piątkowy wieczór załogi będą jeszcze rywalizowały na torze Mikołajki Arena.

 

W sobotę, 11 czerwca organizatorzy zaplanowali 7 prób sportowych, które podzielono na dwie pętle. Trzy oesy: Krzywe, Wojnasy i Wieliczki będą przejeżdżane dwukrotnie, a wieczorem dojdzie do kolejnego pojedynku na Mikołajki Arenie.

Finał rywalizacji w niedzielę, 12 czerwca, na trasie trzech, przejeżdżanych dwukrotnie prób sportowych (Mikołajki Max, Świętajno, Miłki). Drugi przejazd tego ostatniego odcinka zakończy walkę o końcowy sukces w rajdzie. Miłki 2 to jednocześnie wprowadzony od tego roku w ERC dodatkowo punktowany Power Stage. Meta i uroczyste zakończenie ORLEN 78. Rajdu Polski w centrum Mikołajek o godz. 17:45

 

Łączna długość czternastu odcinków specjalnych to ponad 188 kilometrów, a wraz z „dojazdówkami” - 853 km. W porównaniu z ubiegłoroczną edycją rajdu tylko dwa oesy (Mikołajki Arena i Mikołajki Max) są identyczne. Nowy jest odcinek Krzywe, którego większość trasy nigdy nie była wykorzystywana. Około 30 procent dystansu prób sportowych poddano zmianom i modyfikacjom.

 

WRC Promotor, firma, która zajmuje się promocją Mistrzostw Świata (WRC), od tego roku dołączyła do swojego portfolio również Mistrzostwa Europu (ERC). Dzięki temu znany z Mistrzostw Świata przekaz filmowy WRC+ będzie również obejmował wszystkie odcinki specjalne ORLEN 78. Rajdu Polski.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ORLEN 78. Rajd Polski 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/