Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

CAVALIADA

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o

CAVALIADAO wydarzeniu

O wydarzeniu

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie jeździeckie w Polsce! Po siedmiu latach CAVALIADA Summer wraca nad Morze Bałtyckie. Zapraszamy do Świnoujścia. Rozpocznij Wakacje razem z CAVALIADA! Bilety już w sprzedaży.

CAVALIADA Summer Świnoujście 2023

 

CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w Polsce. Każda edycja przyciąga rekordową ilość publiczności. Podstawę wydarzenia stanowią trzy filary Sport, Expo i Show. Rywalizacja sportowa to przede wszystkim Międzynarodowe Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody. Zawodnicy rywalizują w klasycznych konkursach skokowych jak również konkursach specjalnych - potęga skoku, konkursy szybkości. Dodatkowo program uzupełniają zawody krajowe w ujeżdżeniu i powożeniu zaprzęgami, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

W przerwach między konkursami warto odwiedzić strefę EXPO, gdzie nie brakuje bogatej oferty sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wśród kilkudziesięciu firm bez problemu znajdziecie wszystko czego potrzebujecie.

Wisienką na torcie każdej CAVALIADY są pokazy! Wspaniałe konie, artyści, kaskaderzy a to wszystko na plaży przy zachodzie słońca! Koniecznie musicie zobaczyć wieczorne bloki pokazowe!

Bilety na CAVALIADA Summer są biletami całodziennymi, po wejściu na wydarzenie bilet wymieniany jest na opaskę na rękę, z którą dowolnie można wchodzić i wychodzić. Miejsca na trybunie nie są numerowane, można zająć dowolne wolne krzesełko w wyznaczonej strefie. W ramach biletów podstawowych nie przewiduje się miejsc parkingowych.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też