Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

AeroPuzzle

Organizator: Aeropact Sp. z o.o.

O wydarzeniu

O wydarzeniu

AeroPuzzle - puzzle z fotografią lotniczą! Puzzle składają się z 1000 elementów i są przeznaczone dla osób powyżej 14. roku życia. Wymiar obrazka po ułożeniu: 683 x 480 mm.

 

Dostawa: wszystkie zestawy zakupione w przedsprzedaży do 20.05.2020 r. będą wysyłane od 26.05.2020 r.

AeroPuzzle z Iskrą

Prawdziwa gratka dla fanów lotnictwa. Puzzle przedstawiające zdjęcie autorstwa jednego z najlepszych fotografów lotniczych na świecie - Sławka „Hesję” Krajniewskiego. Fotografia powstała podczas sesji Air-to-Air w trakcie pokazów LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019. Na pierwszym planie pierwszy polski samolot odrzutowy - TS-11 Iskra, a za jego sterami Tadeusz Zaworski. To jedyny egzemplarz w kraju latający jako cywilny statek powietrzny. Odrestaurowany i przywrócony do stanu lotnego dzięki wysiłkom Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła. Poniżej Iskry jeden z najbardziej rozpoznawalnych pilotów akrobacyjnych - Artur Kielak w samolocie XtremeAir 41 w charakterystycznym malowaniu nawiązującym do Dywizjonu 303.

AeroPuzzle z Orlikami

Puzzle przedstawiające ulubieńców pokazowej publiczności. Zespół Akrobacyjny Polskich Sił Powietrznych „Orlik” w obiektywie niezastąpionego fotografa lotniczego Sławka „Hesji” Krajniewskiego. Zdjęcie wykonano w ramach sesji Air-to-Air podczas pokazów LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019. Nazwa zespołu pochodzi od samolotów, na których latają jego członkowie - to samoloty szkolno-treningowe polskiej konstrukcji - PZL-130 Orlik. Za ich sterami zasiadają najlepsi piloci wojskowi w kraju z nalotem liczonym w tysiącach godzin. Widowiskowe loty w formacji i akrobacyjne manewry o najwyższej precyzji to ich znak rozpoznawczy.

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn