ROBOTRONS: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

ROBOTRONS: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Chcecie dowiedzieć się czegoś o przyszłości? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Stalowe Anioły Galaktyki” jest właśnie dla Was. Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy! Robotrons bilety na widowisko już w sprzedaży.

Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki trasa

Przed nami technologiczne widowisko nowego formatu:

  • mierzący 2, 5 m Transformersi Giganci

  • interaktywno-edukacyjna koncepcja scenariusza

  • projekcja video

  • pokaz laserowy i świetlny

  • efekty dźwiękowe

  • interaktywne dekoracje

Czekamy właśnie na Ciebie, bo taką podróż można odbyć tylko w najlepszym towarzystwie!

O widowisku Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki

Chcesz zwiedzić galaktykę, stać się jednym z drużyny astronautów i wypełnić trudną do zrealizowania misję? Wejdźcie na pokład! Czeka na Was fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego.

 

Razem zrealizowane zostaną tajne misje, odwiedzone zostaną też różne planety, a ich mieszkańcy poznani. Dowiemy się też jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, za pomocą wyjątkowej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko.

 

Zobacz jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ROBOTRONS: Niepokonani Aniołowie Galaktyki
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/