IMPERIAL LVIV BALLET - Dziadek do Orzechów/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
IMPERIAL LVIV BALLET - Dziadek do Orzechów/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

IMPERIAL LVIV BALLET - Dziadek do Orzechów/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Zapraszamy wszystkich najmłodszych wraz z całymi rodzinami na balet Dziadek do Orzechów oraz balet Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w wykonaniu niesamowitego Imperial Lviv Ballet - bilety już dostępne. Balet Dziadek do Orzechów  oraz Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków będzie można zobaczyć podczas trasy w kilku miastach!

Przedstawienia Imperial Lviv Ballet to klasyczne widowiska baletowe, oparte na technikach klasycznej choreografii, wzbogacanej technikami cyfrowymi - a to właśnie wszystko dzięki grupie Imperial Lviv Ballet.
Perfekcja zespołu pozwoliła na stworzenie narracji tego wielkiego dzieła widowiskowym oraz wirtuozowskim. Bajka Dziadek do Orzechów to opowieść o przygotowaniach do bożonarodzeniowego przyjęcia oraz historia o niechcianym prezencie przyjętym tylko przez najmłodszą Klarę - tak w wielkim skrócie można streścić ten balet.

Balet Dziadek do Orzechów to opowieść o uczuciach o emocjach, bogactwo scenografii oraz niesamowite kostiumy - zapraszamy na widowisko rodzinne. Dziadka do Orzechów  - bilety dostępne!

A kto z nas nie zna bajki o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach? Balet w wykonaniu Imperial Lviv Ballet to opowieść o pięknej dziewczynie, nazwanej Śnieżka, dzięki jej jasnej cerze i ciemnych włosach oraz oczach niebieskich jak heban i ustach czerwonych jak krew. Niestety jej macosze bardzo jej przeszkadzała taka piękność w królestwie. Resztę będzie można zobaczyć podczas baletu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - bilety już dostępne!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

IMPERIAL LVIV BALLET - Dziadek do Orzechów/Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/