Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów

Widowisko taneczne roku! Serdecznie zapraszamy 1 czerwca do Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach na spektakl Alicja w Krainie Czarów, w choreografii Elżbiety Pańtak i Grzegorza Pańtaka. Spektakl zorganizowany zostanie w ramach projektu – Kielce Raj Dla Dzieci (www.rajdladzieci.kielce.eu). Bilety już w sprzedaży!

Dotychczas znany publice kieleckiej spektakl, prosto ze sceny teatralnej przeniesiony zostanie na scenę plenerową, gdzie wzbogacony zostanie o liczne wizualne atrakcje. Atrakcje te sprawią, że właśnie 1 czerwca Kielce staną się krainą czarów, mnóstwa kolorów oraz spotkań z wyjątkowymi, bajkowymi postaciami. Na scenie Amfiteatru do tancerzy dołączą miotacze ognia, akrobaci oraz szczudlarze. Przestrzeń Amfiteatru Kadzielnia, podczas realizowanego widowiska bogata będzie w niespodzianki dla najmłodszych, w postaci występów kataryniarzy, klownów, czy szczudlarzy.

 

Alicja w Krainie Czarów bilety

Dzieci do trzeciego roku życia - darmowy wstęp

do 14 roku życia - cena biletu 10 zł 

 

Alicja w Krainie Czarów Kielce bilety na spektakl już w sprzedaży!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alicja w Krainie Czarów
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/