Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Brzechwa 2020

20.07.2024 Warszawa

Organizator: Teatr Capitol

Brzechwa 2020BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Brzechwa 2020 + Po spektaklu animacje dla dzieci
sobota
20.07.2024
11:00

Brzechwa 2020 + Po spektaklu animacje dla dzieci

Warszawa, Teatr Capitol w Warszawie

O wydarzeniu

Teatr Capitol zaprasza dzieci i młodzież na spektakl „Brzechwa 2020”!  Przenieście się do “The Capitol School of Warsaw” i weźcie udział w najbardziej szalonej lekcji na jakiej kiedykolwiek byliście! Odkrywamy na nowo mistrzostwo Jana Brzechwy. Uczymy nowocześnie i bawimy muzycznie, reżyseruje Olaf Lubaszenko. Zapiszcie sobie w zeszytach! Tego nie można przegapić. Brzechwa 2020 bilety już dostępne.

Spektakl Brzechwa 2020 - informacje 

Spektakl jest rekomendowany dla dzieci i młodzieży w wieku 5 -12 lat.

Zachęcamy, aby przed pójściem do Teatru zapoznać się z obowiązującym regulaminem.

Znana i lubiana klasyka polskiej literatury dziecięcej, została osadzona przez reżysera w kontekście obecnych czasów, współczesnej szkoły i aktualnych problemów z jakimi borykają się codziennie uczniowie oraz ich opiekunowie. Płynące tym samym ze sceny treści edukacyjne są bardzo uniwersalne, łatwe w odbiorze i atrakcyjne dla najmłodszych. A to wszystko w bogatej oprawie muzycznej oraz choreograficznej.

W capitalnej Szkole – „The Capitol School of Warsaw” odbywają się przygotowania do długo oczekiwanej uroczystości nadania szkole imienia Jana Brzechwy. Uczniowie w swoich domach pracowali nad przygotowaniem programu artystycznego, który z tej okazji ma zostać zaprezentowany na szkolnym apelu. Widzowie towarzyszą bohaterom w ferworze ostatnich przygotowań do tej uroczystości, poznając tym samym bliżej ich cechy charakteru oraz wzajemne relacje.

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też