Koncert Charytatywny "Od Granicy do Mieszkania"

Koncert Charytatywny "Od Granicy do Mieszkania"

W imieniu Fundacji "Od Granicy do Mieszkania" oraz Artystów zapraszamy już 31 maja do warszawskiego Teatru Palladium na Koncert Charytatywny "Od Granicy do Mieszkania".  

Koncert Charytatywny "Od Granicy do Mieszkania" w Warszawie

Hasło ostatnich miesięcy brzmiało "Każdy pomaga jak może". Cały czas jednak mamy świadomość, że ta szeroko rozumiana pomoc jeszcze się nie skończyła, wręcz przeciwnie, dopiero się zaczyna…

 

Koncert charytatywny dla dzieci z Ukrainy został zorganizowany, aby wesprzeć je w tym skrajnie ciężkim dla nich okresie. Te chwile są dla nas wszystkich trudne i nie możemy zapomnieć aby dbać o samych siebie. Z tego powodu przychodzimy ze wsparciem wszystkim zmęczonym szlachetną pomocą i oferujemy Wam nie byle jaki koncert.

 

W koncercie, który poprowadzą Zbigniew Zamachowski wraz z Wojciechem Malajkatem, wystąpią:

- Natalia Kukulska w duecie z Adamem Sztabą 

- Grupa MoCarta 

- Olena Komzurova z Odessy 

- Anna Maria Jopek w duecie z Robertem Kubiszynem 

- Pono 

 

Całe przedsięwzięcie będzie uzupełnione o scenografię techniką mapping 3D, przygotowaną przez firmę Fenix Art, a streamowaniem koncertu na żywo zaopiekuje się Forest Grandfather Studio tak aby wszystkie zmęczone dusze mogły odpocząć.

 

W czasie trwania koncertu uruchomiona zostanie również aukcja internetowa, w ramach której będą mogli Państwo nabyć prace cenionych i wyjątkowych polskich fotografów: Paweł Fabjański, Piotr Jaxa, Tomasz Sikora oraz Karol Grygoruk.

  

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Charytatywny "Od Granicy do Mieszkania"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/