Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Inne Mercy Brown na Dzień Kobiet: Kasia Nova Trio

Mercy Brown na Dzień Kobiet: Kasia Nova Trio

Organizator: MiR Catering Mazgaj,Rydzek,Tomczyk S.C.

Mercy Brown na Dzień Kobiet: Kasia Nova TrioO wydarzeniu

O wydarzeniu

Mercy Brown na Dzień Kobiet: Kasia Nova Trio - bilety już w sprzedaży! Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00, jednak zapraszamy na koktajle Mercy Brown już od godziny 17:00. 

Ta niezwykle charyzmatyczna wokalistka z absolutnie niepowtarzalnym, mocnym trzyoktawowym głosem wystąpi na scenie Mercy Brown już 10 marca. W eleganckim stylu i z repertuarem stworzonym z największych przebojów, artystka zaśpiewa z okazji Dnia Kobiet. Na scenie towarzyszyć jej będą młodzi muzycy jazzowi - Klaudia Bliss (kontrabasistka) oraz Paulina Bulanda (pianistka). 

Kasia Nova informacje

Kasia Nova jest artystką wielowymiarową, mającą na koncie różnorodne muzyczne współprace, a także udział w licznych programach telewizyjnych. Swobodnie porusza się w takich gatunkach, jak: jazz, pop, soul, oraz piosenka aktorska. Współpracuje z wieloma polskimi jak i międzynarodowymi osobowościami muzycznymi i ma na koncie duety: z solistą Modern Talking–Thomasem Andersem, duet z Martinem Cintronem - wokalistą No Mercy oraz duet z Krzysztofem Jaryczewskim z Oddziału Zamkniętego.

 

“KOCHAĆ” 

Płyta „Kochać” jest wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50-tych i 60-tych, z repertuaru takich artystów jak Piotr Szczepanik, Czesław Niemen, Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Maria Koterbska, Alibabki oraz Marek Grechuta w nowych jazzujących aranżacjach. Znaczącym jest fakt, że nad muzyczną zawartością płyty czuwał Marek Gaszyński, zmarły rok temu zaprzyjaźniony z Kasią wybitny dziennikarz, wielki pasjonata muzyki i autor najpiękniejszych tekstów polskich piosenek, w tym znanego wszystkim "Sen o Warszawie” i nowego "Czar Warszawy”, który znajdzie się na płycie Kasi. Koncert “Kochać” będzie wspaniałą okazją do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. 

Czego możemy się spodziewać? Na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Kochać” Piotra Szczepanika, „Kwiat jednej nocy” Alibabek czy „Dni których nie znamy” Marka Grechuty. Nowe brzmienia kultowych piosenek i romantyczna atmosfera sprawią, że ten koncert na długo pozostanie w Waszej pamięci.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też