emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo

Joji

Organizator: Big Idea Group sp. z o. o.

JojiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Już pod koniec tegorocznych wakacji w Warszawie na letniej scenie Progresji wystąpi jeden z najbardziej fascynujących artystów ery cyfrowej - Joji. Rzuć się w wir melancholii i zakończ te wakacje razem z nami! Joji bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Joji SMITHEREENS

Joji powraca z nowym albumem "SMITHEREENS". To pierwszy długogrający album Jojiego od czasu "Nectar" z 2020 roku.

W utworach o dawnej miłości takich jak "Glimpse of Us""Die For You", artysta prezentuje swój charakterystyczny, melancholijny, a zarazem mocny głos. Temu drugiemu utworowi towarzyszy wizualizacja wyreżyserowana przez kreatywne studio Actual Objects, a klip do niego w całości powstał ze stockowych materiałów.

Strona A albumu zwiastuje dojrzały kierunek brzmienia Jojiego poprzez pełne zadumy i kontemplacji ballady, którym towarzyszy bogata produkcja. Strona B, w dużej mierze wyprodukowana przez samego wokalistę, to przede wszystkim lo-fi i niestandardowe dźwięki, które nawiązują do jego eksperymentalnych początków.

Od czasu premiery w czerwcu 2022, pierwszy singiel z albumu, czyli "Glimpse of Us", trafił na 9. miejsce na liście Mediabase, stając się pierwszym radiowym przebojem w karierze Jojiego. Piosenka pokryła się platyną w USA, Australii i Kanadzie, gromadząc na całym świecie 784 miliony streamów oraz docierając na 8. pozycję Billboard Top 100. Piosenka pojawiła się również wysoko na listach Top Streaming Songs i Global 200 notowania Billboardu. "Glimpse of Us" otrzymało ponadto nominację do ARIA Awards (Piosenka roku), a wyreżyserowany przez Dana Streita teledysk zdobył UK Music Video Award w kategorii Najlepszy montaż"YUKON (INTERLUDE)", kolejny singiel z płyty, odniósł podobny sukces. Szczególnych pochwał doczekał się przede wszystkim psychodeliczny i zadziwiający teledysk wyreżyserowany przez wizjonerski duet BRTHR.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też