Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Deerhoof

Organizator: DISTORTED sp. z o.o.

DeerhoofO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Green ZOO i Distorted Club z dumą przedstawiają: Deerhoof! Zespół powróci do stolicy w związku z premierą swojego 19(!) albumu "Miracle-Level”. Koncert odbędzie się 16 maja w klubie Hydrozagadka. Bilety już w sprzedaży.

Deerhoof koncert w Warszawie

Usiądź, a opowiemy Ci pewną historię. Patrzymy na stan świata i myślimy: "To będzie cud, jeśli przetrwamy". Ale cuda są tym, co ludzie robią jako najbardziej pomysłowy i nieprzewidywalny gatunek na planecie. “Miracle-Level” to mistyczny manifest zespołu Deerhoof poświęcony kreatywności i zaufaniu, będący odpowiedzią na sztuczny przemysł oszustwa, przymusu i nudy, z którym jesteśmy zmuszeni się zmagać.

 Dziewiętnasty album Deerhoof jest również ich pierwszym, który został nagrany i zmiksowany w studiu nagraniowym. Nie dlatego, że znudziło im się ich anarchiczne brzmienie, ale dlatego, że chcieli otworzyć swoją sekretną strefę DIY komfortu na coś nowego i niewygodnego. Nasze badania nie wykazały wielu przykładów zespołu DIY czekającego 28 lat, aby powierzyć swoją płytę właściwemu producentowi. Jednak latem 2022 roku Deerhoof postanowił zaryzykować.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też