Julian Lesiński

Julian Lesiński

Zapraszamy na koncert Juliana Lesińskiego w Nowym Świecie Muzyki w Warszawie. Artysta zaprezentuje na żywo piosenki ze swojej najnowszej płyty “Milion nowych szans”. Wcześniej wystąpi Mariusz Wawrzyńczyk. Julian Lesiński bilety już dostępne. 

Julian Lesiński Milion nowych szans

Repertuar koncertowy to niezwykła mieszanka popowych brzmień, emocjonalnych tekstów opatrzonych mocnym i charyzmatycznym głosem wokalisty. To wszystko w świetnej oprawie audiowizualnej.

 

Jak przyznaje sam artysta - krążek powstał na bazie jego przemyśleń i osobistych przeżyć. Niektóre utwory poruszają swoją szczerością i klimatem, inne powodują, że nie można przestać się uśmiechać.

 

Do współpracy przy albumie artysta zaprosił polskich, jak i zagranicznych twórców. Większość piosenek powstała w Szwecji, a za muzykę i produkcję odpowiadają Simon Johansson i Niklas Berqvist. Na płycie znaleźć można także kompozycje uznanego białostockiego producenta Marka Kubika, Piotra Belaka, Krzysztofa Milewskiego czy Martina Skowrońskiego. Autorami tekstów są: Aidan O’Connor, Georgios Kalpakidis, Nikos Sofis czy frontman zespołu ATLVNTA - Kamil Durski.

Podczas koncertu wystąpią

  • Grzegorz Fiedorowicz - instrumenty klawiszowe

  • Łukasz Stępniewicz - gitara

  • Piotr Kowalewski - bas

  • Vlodi Tafel - perkusja

  • Monika Horodek - wokal

O Julianie Lesińskim

Julian Lesiński jest wokalistą, aktorem oraz uczestnikiem ubiegłorocznej edycji programu “Szansa na Sukces. Opole 2020”.

 

Jest laureatem wielu międzynarodowych festiwali wokalnych oraz finalistą talent show “Music Talent League” emitowanego w litewskiej telewizji LRT. Artysta zdobył tytuł "Osobowość Roku 2018" woj. podlaskiego w kategorii Kultura w plebiscycie Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej za wybitne osiągnięcia na międzynarodowych konkursach wokalnych (Ukraina,

Litwa, Malta, Bułgaria). W swojej autorskiej twórczości stawia na współczesne popowo -elektroniczne brzmienia.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Julian Lesiński
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/