Koncerty Vertigo Jazz Club & Restaurant

Koncerty Vertigo Jazz Club & Restaurant

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncerty w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu! Bilety na wyjątkowe jazzowe (i nie tylko!) koncerty w Vertigo już dostępne.

 

  • Wstęp na wydarzenia: tylko +18!
  • Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego.
  • Regulamin zakupu

Vertigo Presents: Funk & Soul by Anna Nguyen 

23.09.22, piątek 

Godzina: 20:00 

Zapraszamy na gorączkę piątkowej nocy - mieszankę najbardziej energetycznych dźwięków, osadzonych w tradycjach amerykańskiego funku i soulu, którą opisać można trzema słowami: dusza, miłość i rytm.

Od przepełnionych emocjami soulowych kompozycji, przez soczyste R&B, aż po porywające funky. Niech szczerość tej muzyki skradnie Wasze serca! Nie zabraknie również klasyków - utworów z repertuaru m. in. Ricka Jamesa, Gnarksa Barkleya, Chaki Khan, Diany Ross, a także wykonawców współczesnych nurtów jak Anderson.Paak, Alicia Keys czy Jamiroquai.

 

Po piątkowym koncercie zapraszamy na Late Night Jazz Jam Session rozgrywane przez najlepszych wrocławskich muzyków.  

 

Vertigo Presents: Trio Okazjonalne vol. 2

25.09.22, niedziela 

Godzina: 20:00 

Zapraszamy na koncert, podczas którego mieszać będzie się klasyka jazzu, z utworami autorskimi. Wszystko to pod bacznym uchem Jerzego “Wilka” Kaczmarka, który zaaranżował większość utworów. Należy również zaznaczyć, że wszystkie utwory wykonane podczas koncertu będą śpiewane po polsku.

Skład:

  • Jerzy „Wilk” Kaczmarek - piano,
  • Marzena Słowik - wokal,
  • Tomasz Wilczyński - kontrabas.

IMPROKRACJA – pierze twoje brudy 

27.09.22, wtorek 

Godzina: 20:00

Improwizowany spektakl komediowy! Bez scenariusza, tworzony na oczach widowni!

"Myję się raz na dwa dni"

"W nocy, kiedy nikt nie patrzy, lubię..."

"Kradnę mleko do kawy kolegom z pracy"

Każdy ma jakieś sekrety, których wstydzi się, nie chce, nie może powiedzieć na głos. A jeśli je spisać na kartce, anonimowo i podrzucić zaufanym osobom? Czy nie zrobiłoby Ci się lżej na sumieniu, w duszy?

Wasze sekrety, spisane na kartkach, anonimowo posłużą nam do zaimprowizowania scen na żywo. Nie możemy się doczekać...

 

Vertigo Blues Presents: J.J. Trio & Joanna Kwaśnik 

29.09.22, czwartek 

Godzina – 20:00 

Zapraszamy na bluesowy czwartek, podczas którego na naszej scenie wystąpią muzycy z J.J.Band - Jacek Jaguś, Bartek Niebielecki i Andrzej Stagraczyński. Na ten koncert, Panowie zaprosili do współpracy Joannę Kwaśnik, wokalistkę którą doskonale znacie Państwo z występów z The Crackers czy solowych projektów. Połączenie klasycznych bluesowych dźwięków ze wspaniałym głosem Joanny, gwarantuje Państwu niezapomniany wieczór w Vertigo.

 

Vertigo Presents: Happy New Girls 

30.09.22 piątek  

Godzina: 20:00

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Chłopaka, który poprowadzi nie jedna, nie dwie a aż siedem wspaniałych wokalistek - czyli Happy New Girls. 

 

Zapraszamy na koncert, który jest efektem współpracy siedmiu wspaniałych wokalistek młodego pokolenia. W Vertigo, w utworach inspirujących kobiet polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, swój głos i wrażliwość zaprezentują: Wiktoria Bińczyk, Paulina Cynkar, Justyna Kalbarczyk, Angelika Klimek, Anna W. Nguyen, Martyna Szczepaniak oraz Wiktoria Wlaźlik.

 

Po godzinie 22:00 zapraszamy na piątkowe Jazz Jam Session, które rozgrywać będą młodzi muzycy wrocławskiej sceny jazzowej.

 

01.10.22 Vertigo Presents: S' Wonderful & Natalia Szczypuła - Closeup In Swing

Sobota w Vertigo to oczywiście spotkanie z muzyką swingową. Muzyczne szaleństwo zapewnią Państwu najlepsi wrocławscy muzycy. Podczas tego wieczoru będziecie Państwo mogli spotkać się ze wspaniałym wokalistką Natalią Szczypułą.

Po koncercie jak zawsze zapraszamy na Piano Bar, czyli intymny muzyczny czas w Vertigo podczas którego możecie nasz klub odkryć od nowa.

 

02.10.22 Vertigo Presents: Osiecka Krajewski

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej. Koncert przedstawi i poprowadzi wrocławski wokalista, doskonale Państwu znany ze sceny Vertigo Tomasz Krajewski z zespołem.

 

03.10.22  Vertigo Presents: Golden Era Of Silent Cinema by Sebastian Łobos.

Przenieśmy się do Złotej Ery Hollywood. O 20:00 zapraszamy do Vertigo na pokaz filmu niemego z Charliem Chaplinem w roli głównej. Ikona światowego kina znów będzie nas rozbawiać i wzruszać do łez. Podczas projekcji o stronę muzyczną zadba Sebastiana Łobos, utalentowany aranżer i wybitny pianista. Odkryj na nowo kultowe filmy kina niemego i zakochaj się w nowych aranżacjach muzycznych Sebastiana.

 

04.10.22 IMPROKRACJA – Krótkie formy

"Krótkie formy" to spektakl komedii improwizowanej składający się z krótkich gier teatralnych. Publiczność w każdej grze decyduje o miejscu akcji, bohaterach, których mają odegrać aktorzy czy nawet o słowach, które mają paść w trakcie sceny. Dzięki ogromnemu wpływowi na kształt spektaklu i aktywnemu udziałowi publiczności, między widzami a aktorami wytwarza się silna więź twórcza. Występ pełen energii, dynamiki i dobrze rozumianego szaleństwa!

 

06.10.22 Vertigo Presents: John Mayer Music by Wojtek Kiełbasa

Zapraszamy na spotkanie z Wojtkiem Kiełbasą, którego znają Państwo z koncertów poświęconych muzyce Eda Sheerana. Tym razem zaprezentuje repertuar muzyczny innego wybitnego muzyka, Johna Mayera. Zapowiada się wieczór pełen bluesowych, folkowych oraz popowych dźwięków. 

 

07.10.22 Vertigo Presents: Ladies Duet Natalia Szczypuła & Anna Nguyen

Zapraszamy na koncert do Vertigo, podczas którego obok siebie na scenie staną dwie wrocławskie wokalistki: Natalia Szczypuła i Anna Nguyen. Zaprezentują największe utwory muzyczne zaśpiewane w duecie.

Po godzinie 22:00 zapraszamy na piątkowe Jazz Jam Session, które rozgrywać będą młodzi muzycy wrocławskiej sceny jazzowej.

 

08.10.22 Vertigo Presents: Steppin’ Out With My Baby & Jakub Luboiński - Closeup In Swing

Sobota w Vertigo to oczywiście spotkanie z muzyką swingową. Będzie czekał na Państwa nasz parkiet, który mamy nadzieje zostanie zajęty od pierwszych dźwięków. Muzyczne szaleństwo zapewnią Państwu najlepsi wrocławscy muzycy. Podczas tego wieczoru będziecie Państwo mogli spotkać się ze wspaniałym wokalistą Jakubem Luboińskim a na pianie jak zawsze przywita Państwa Sebastian Łobos.

 

Po koncercie jak zawsze zapraszamy na Piano Bar, czyli intymny muzyczny czas w Vertigo podczas którego możecie nasz klub odkryć od nowa.

 

09.10.22 Vertigo Presents: Dominik Gawroński Quintet

Zapraszamy na koncert, który poprowadzi znakomity wrocławski trębacz Dominik Gawroński. Koncert będzie połączeniem twórczości autorskiej muzyka inspirowanej muzyką Tomasza Stańki z jazzowymi standardami.

Skład:

Dominik Gawroński – trąbka,

Adam Bławicki – saksofon,

Mateusz Maniak – perkusja,

Bartek Chojnacki – kontrabas,

Dominik Mąkosa – piano.

 

10.10.22 Vertigo Presents: Miles Davis Music

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Milesa Davisa, który zaprezentuje wrocławski trębacz, Dominik Gawroński znany z takich projektów jak “Pamięci Tomasza Stańko” czy współpracy przy całej serii “Frank Sinatra Golden Edition”.Towarzyszyć mu będzie wrocławski skład najlepszych jazzmanów.

 

11.10.22 IMPROKRACJA – "Za 5 lat widzę siebie na L4" - przypały z pracy

Są różne prace na świecie i żadna nie hańbi, to fakt. Ale ilu pracowników, tyle podejść do wartości typu: pracowitość, lojalność, skrupulatność, punktualność. Podczas spektaklu zainspirujemy się Waszym historiami z miejsc pracy. Jeśli miałaś/eś zły dzień w robocie, to przyjdź i opowiedz nam o tym!

 

12.10.22 Vertigo Presents: Steve Carrington Quintet

Fani muzycy jazzowej z Wrocławia i okolic mogą się przygotować na prawdziwą ucztę. Już w środę 12 października o godz. 20:00 w Vertigo Jazz Club odbędzie się koncert wybitnych muzyków amerykańskich, którego liderem jest Steve Carrington, saksofonista urodzony w East Baltimore w stanie Maryland. Koncert jest częścią trasy koncertowej w Polsce i w Niemczech, której celem jest promocja najnowszej płyty Steva Carringtona zatytułowanej „Friends R Family”. Płyta ta została nagrana podczas pandemii COVID-19 i ma szczególny wydźwięk, ponieważ lider zespołu jest również lekarzem. Oprócz Steve’a w zespole zagrają Freddie Hendrix na trąbce, Davis Withfield na fortepianie i John Lee na basie, Dorota Piotrowska – perkusja.

 

13.10.22 Vertigo Presents: Kraków Street Band

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol'and'Rock, czy węgierski Sziget), a płyta "Going Away" otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019.        

 

14.10.22 Vertigo Presents: The Godfather Bal with Vertigo Band

Przychodzicie do nas w dniu balu poświęconego tematyce histori Ojca Chrzestnego i pytacie czy będzie się dobrze bawić? Czy spędzićie dobrze czas, przy dźwiękach trafiających prosto w serce, które zaprezentuje Vertigo Band z Natalią Szczypułą na czele? Zapewniamy Was że TAK, a jeżeli macie jakąś sprawę, którą może rozwiązać tylko…sami wiecie kto, równiez będziecie mogli zamienić kilka słów z Ojcem Chrzestnym i przekonać lub nie do swojej racji. Wszystko zależy od Was.

 

Oczywiście takie wydarzenia wymaga odpowiedniego stroju! Mile widziane garnitury, kapelusze i oczywiście wieczorne kreacje.

 

16.10.22 Vertigo Presents: Basia Piotrowska Zaczarowane Dźwięki Jesieni - KONCERT DLA DZIECI

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na cykl koncertów dla dzieci w niedzielne popołudnia, które poprowadzi Basia Piotrowska – wrocławska wokalistka, logopedka, nauczycielka śpiewu, prowadząca zajęcia muzyczne dla dzieci. W 2020 roku ukazała się płyta dla dzieci Uśmiechnięte piosenki z jej udziałem. Od października do czerwca wspólnie będziemy podróżować przez zaczarowany świat muzyki W repertuarze nie zabraknie: piosenek z bajek, jak Kraina Lodu, Król Lew, Kubuś Puchatek, Gumisie czy Pszczółka Maja, utworów dla dzieci z odrobinką jazzu, a także znanych i lubianych piosenek przez dzieci, rodziców oraz dziadków.

 

Koncerty dla Dzieci to wspaniała okazja, żeby muzycznie spędzić czas całą rodziną – każdy znajdzie coś dla siebie!

Skład zespołu: Basia Piotrowska - wokal, Paweł Lisiecki - gitara, Wojtek Kors - kontrabas, Marcin Urszulak - perkusja.

 

16.10.22 Vertigo Presents: Kasia Berger Bossa Nova Night

Zapraszamy na koncert pełen ciepłych i wyjątkowo kojących dźwięków bossa novy. Wieczór poprowadzi wspaniała wokalistka – Katarzyna Berger, z zespołem towarzyszącym. Podczas wieczoru będziemy mogli przypomnieć sobie gorące dni i szum fal oceanu.

 

17.10.22 Vertigo Presents: Justin Timberlake Music by Angelika Klimek

Zapraszamy na wieczór z muzyką Justina Timberlake'a, który poprowadzi wokalistka doskonale Państwu znana ze sceny Vertigo i takich składów jak np. Happy New Girls czy koncert poświęcony twórczości Ewy Bem. Tym razem Angelika zaprezentuje się nam w męskim repertuarze, który podziwia cały świat. 

 

18.10.22 IMPROKRACJA - Rzućmy wszystko i chodźmy się całować

HIT Walentynek 2022 - najlepszy improwizowany spektakl komediowy! Ponownie już w październiku!

Zagramy dla Was format, w którym będziecie mieli decydujący wpływ na wszystkie historie miłosne, które dla Was zaimprowizujemy. Która para zostanie ze sobą do końca swoich dni, a którą czeka niechybny koniec… Wszystko w Waszych sercach i rękach…

IMPROKRACJA + PUBLICZNOŚĆ = <3

 

19.10.22 Vertigo Presents: Mike Greene Band

Mike Greene - autor piosenek, gra na gitarze, mandolinie, banjo oraz akordeonie. Urodził się w Nowym Jorku na Brooklinie. Jako młody chłopak wsłuchiwał się w dźwięki harlemowskich rozgłośni radiowych. Do dzisiaj w jego pamięci tkwi wspomnienie matki grającej St. Louis Blues na pianinie. Blues zainspirował go do tego stopnia, że postanowił nauczyć się grać na gitarze. Do 1970 roku grywał z różnymi zespołami w Stanach, potem wyemigrował do Europy gdzie zaczęła się prawdziwa kariera muzyczna. We Francji założył zespół Dirty Grits, z którym dał tylko 1993 roku aż 150 koncertów. Potem przyszedł czas na zespół Bulldog Gravy, z dość nowatorskim podejściem do bluesa. Od 2004 do 2007 formacja występowała w całej Europie, między innymi również w Polsce na festiwalu Toruń Blues Meeting. Ale Polskie koneksje Mika na tym się nie kończą, we Francji współpracuje z Tomaszem Dziano tworząc zespół The Imigrants.  

 

Skład:

Mike Greene - gitara,

Jacek Jaguś - gitara, wokal,

Jean Louis Brazzi - gitara basowa,

Przemek Cioch - perkusja.

 

20.10.22 Vertigo Blues Presents: Adeama Blues Birthday Party

Zapraszamy na urodzinowy koncert bluesowy, jednej z Państwa ulubionych wokalistek, która często występuje na naszej scenie razem z zespołem Wild Flame. Mamy nadzieję, na Państwa uczestnictwo w koncercie, by razem zaśpiewać Adeami Happy Birthday, oczywiście w bluesowym stylu. Razem z wokalistką wystąpią najlepsi wrocławscy muzycy.

 

21.10.22 Vertigo Presents: Joanna „PiNuta” Cholewa Glamour Night

Zapraszamy na koncert z autorskimi utworami z repertuaru PiNuty. Nie zabraknie również hitów w swingowych aranżacjach przygotowanych specjalnie z okazji letniego koncertu w Vertigo. Po godzinie 22:00 zapraszamy na piątkowe Jazz Jam Session, które rozgrywać będą młodzi muzycy wrocławskiej sceny jazzowej.

 

23.10.22 Vertigo Presents: Niedzielna Potańcówka z Karpeta Jazz Brothers

Wszystkich Państwa zapraszamy na niedzielną potańcówkę do Vertigo. Parkiet będzie rozgrzany, czekał na Państwa i taniec w swingowym klimacie. Wieczór poprowadzi zespół, który już dawno nie występował na naszej scenie czyli The Karpeta Jazz Brothers.

 

24.10.22 Vertigo Presents: Джаз українською

Пам'ятним днем стане 24 жовтня, коли у Vertigo відбудеться перший український вечір. Буде джаз, про який подбають Тарас і Роман Баковські. Будуть розмови українською, буде багато усмішок і симпатії. Vertigo віддає сцену, бар і кухню в руки українських гостей. Звісно, що ми раді бачити всіх охочих прийти, а все, звичайно, поєднає джаз, як це завжди є у Vertigo.

 

25.10.22 XI urodziny Improkracji

W lutym 2011 roku rozpoczęliśmy przygotowania do premierowego spektaklu. Wiele miesięcy prób, docierania się składu, pierwszych kroków w improwizację. W końcu nadszedł upragniony dzień 18.10.2011, pamiętamy dokładnie ostatnie minuty przed wejściem na scenę... Reszta to już historia. Historia bardzo udana.

 

Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół, widzów do wspólnego świętowania 11 urodzin Improkracji :) Będą niespodzianki, tort, coś dobrego %, a przede wszystkim będzie to, co my i Wy lubimy najbardziej: dużo dobrego impro!

 

26.10.22 Vertigo Presents: Aga Zaryan

Zapraszamy na koncert Agi Zaryan podczas którego będziemy mogli usłyszeć utwory z najnowszej płyty SARA.

Wokalistce towarzyszyć będą wybitni gitarzyści Szymon Mika i David Dorůžka.

 

Jesienią ukaże się jedenasty album Agi Zaryan zatytułowany SARA, który zostaje wydany w dwudziestolecie jej debiutu fonograficznego. Z tej okazji planowana jest trasa koncertowa, która odbędzie się na przełomie października i listopada 2022. W czasie pandemii Aga pracowała nad nowym materiałem ze swoim nowym, międzynarodowym składem, a efekty pracy usłyszymy właśnie na płycie SARA oraz podczas jesiennych koncertów. W skład zespołu wchodzą wybitni gitarzyści i kompozytorzy:

Szymon Mika (uznany za jazzową Nadzieję Roku 2016 według czytelników magazynu Jazz Forum. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, w tym Pierwszej Nagrody na Międzynarodowym Jazzowym Konkursie Gitarowym im. Jarka Śmietany (2015) oraz Grand Prix Indywidualność Jazzowa na festiwalu Jazz nad Odrą (2012). Zachwyca dojrzałą grą, dopracowanym brzmieniem i profesjonalnym warsztatem. Na co dzień koncertuje z czołówką polskiego i światowego jazzu tworząc nietuzinkowe projekty) oraz David Dorůžka (studiował kompozycję i improwizację na Berklee College of Music w Bostonie pod kierunkiem Joe Lovano, Micka Goodricka i George Garzone, a także miał okazję uczyć się od czołowych światowych muzyków, m.in. jak Herbie Hancock, Brian Blade, Joshua Redman i Christian McBride. Trzykrotnie otrzymywał nagrody Anděl w kategorii Jazzowy Album Roku w Czechach. Współpracował z czołówką sceny jazzowej oraz rozrywkowej, m.in. Lizz Wright, Jeff Ballard, Kendrick Scott, Dan Tepfer, George Mraz, Jorge Rossy, Chris Cheek, Arild Andersen, Harish Raghavan, Django Bates, Marcin Wasilewski, Daniele di Bonaventura, Aga Zarya, Ewa Farna etc.)

 

Dla Zaryan tekst jest tak samo ważny jak muzyka, stąd wybór wyjątkowej urody wierszy amerykańskiej poetki Sary Teasdale, żyjącej na przełomie XIX I XX wieku. Poetka była jedną z najbardziej uznanych i popularnych za swojego życia poetek, uhonorowaną w 1918 roku nagrodą Pulitzera w dziedzinie poezji – Love Songs. Była to pierwsza nagroda przyznana w dziedzinie poezji. Agę zainspirował kobiecy charakter poezji, który jest bardzo bliski jej sercu. Fenomenalna melodyjność i rytmiczny charakter jej wierszy jest genialnym tworzywem dla kompozytorów. Muzyka jest intymna, w ekspresyjny sposób podkreśla wiersze Sary Teasdale i przenosi słuchacza w świat wysublimowanej harmonii i nietuzinkowych melodii. Niesamowitemu brzmieniu głosu Agi towarzyszy dwóch wybitnych gitarzystów. Muzycy grają na przeróżnych gitarach, bawiąc się różnorodnością brzmień. Nad wszystkim unosi się duch wyjątkowej kobiety Sary Teasdale, która miała niezwykłą wrażliwość i kochała bardzo muzykę.

 

27.10.22 Vertigo Presents: History Of Jazz Music by Bakovskyi Brothers

Zapraszamy na koncert, podczas którego będą Państwo mogli poznać lub odświeżyć sobie historię muzyki jazzowej. Wieczór poprowadzą bracia Bakovskyi czyli Taras - saksofon i Roman - trąbka.

 

29.10.22 Vertigo Presents: Halloween Party with Anna Nguyen Scary Band

Zapraszamy na wieczór w Vertigo, pełen uśmiechu i szalonych strojów. Zapraszamy na zabawę halloween w stylu Vertigo. Na scenie zagra z zespołem dla Państwa wspaniała Anna Nguyen. Zaproponują muzykę z najstraszniejszych filmów i zahaczy o niezapomniany klub 27. Na barze poleje się…nie krew, tylko rarytasy przygotowane przez naszych barmanów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy - przebrania w stylu mile widziane!

 

30.10.22 Vertigo Presents: In my solitude - ZADUSZKI JAZZOWE

Czyli, piosenki o tęsknotach przeróżnych - wieczór z muzyką Cheta Bakera, Diane de reeves czy Ewy Bem. Koncert poprowadzi wrocławska wokalistka, którą doskonale znamy ze sceny Vertigo - Kasia Berger. Do tej pory zawsze w ciepłych, płynących dźwiękach bossa novy, tym razem w repertuarze pełnym jazzu i tęsknoty.

 

31.10.22 Vertigo Presents: Golden Era Of Silent Cinema by Sebastian Łobos Vol.2.

Po raz drugi w tym miesiącu przenieśmy się do Złotej Ery Hollywood. O 20:00 zapraszamy do Vertigo na pokaz filmu niemego. Ikony światowego kina znów będą nas rozbawiać i wzruszać do łez. Podczas projekcji o oprawę muzyczną zadba Sebastiana Łobos, utalentowany aranżer i wybitny pianista.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncerty Vertigo Jazz Club & Restaurant
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Koncerty Vertigo Jazz Club & Restaurant BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
01.10
sobota, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
S Wonderful & Natalia Szczypuła - Closeup In Swing
sprawdzanie dostępności
od 40 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
02.10
niedziela, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Osiecka Krajewski
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
03.10
poniedziałek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Golden Era Of Silent Cinema by Sebastian Łobos
sprawdzanie dostępności
od 20 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
04.10
wtorek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
IMPROKRACJA – Krótkie formy
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
06.10
czwartek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: John Mayer Music by Wojtek Kiełbasa
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
07.10
piątek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Ladies Duet Natalia Szczypuła & Anna Nguyen
sprawdzanie dostępności
od 40 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
08.10
sobota, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Steppin’ Out With My Baby & Jakub Luboiński - Closeup In Swing
sprawdzanie dostępności
od 40 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
09.10
niedziela, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Dominik Gawroński Quintet
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
10.10
poniedziałek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Miles Davis Music
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
11.10
wtorek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
IMPROKRACJA – "Za 5 lat widzę siebie na L4" - przypały z pracy
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
12.10
środa, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Steve Carrington Quintet
sprawdzanie dostępności
od 50 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
13.10
czwartek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Kraków Street Band
sprawdzanie dostępności
od 45 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
14.10
piątek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: The Godfather Bal with Vertigo Band
sprawdzanie dostępności
od 69 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
16.10
niedziela, 14:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Basia Piotrowska Zaczarowane Dźwięki Jesieni
sprawdzanie dostępności
od 20 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
16.10
niedziela, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Kasia Berger Bossa Nova Night
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
17.10
poniedziałek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Justin Timberlake Music by Angelika Klimek
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
18.10
wtorek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
IMPROKRACJA - Rzućmy wszystko i chodźmy się całować
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
19.10
środa, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Mike Greene Band
sprawdzanie dostępności
od 40 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
20.10
czwartek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Blues Presents: Adeama Blues Birthday Party
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
21.10
piątek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Joanna „PiNuta” Cholewa Glamour Night
sprawdzanie dostępności
od 40 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
23.10
niedziela, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Niedzielna Potańcówka z Karpeta Jazz Brothers
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
24.10
poniedziałek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Джаз українською
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
25.10
wtorek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
XI urodziny Improkracji
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
26.10
środa, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Aga Zaryan
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
27.10
czwartek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
History Of Jazz Music by Bakovskyi Brothers
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
29.10
sobota, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Halloween Party with Anna Nguyen Scary Band
sprawdzanie dostępności
od 60 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
30.10
niedziela, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: In my solitude - ZADUSZKI JAZZOWE
sprawdzanie dostępności
od 30 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
31.10
poniedziałek, 20:00
Vertigo Jazz Club & Restaurant
Vertigo Presents: Golden Era Of Silent Cinema by Sebastian Łobos Vol.2.
sprawdzanie dostępności
od 20 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/