Roman Puchowski

Roman Puchowski

Serdecznie zapraszamy na koncert Romana Puchowskiego, który odbędzie się 20 grudnia w Blues Club Gdynia. Roman Puchowski bilety na koncert już dostępne! W sprzedaży ulgowe bilety studenckie.

Roman Puchowski to muzyk awangardowy i bluesowy, wokalista, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów, profesor warsztatów gitarowych. Lider i twórca alternatywnej formacji „Von Zeit”. Współpracuje m.in. Martyną Jakubowicz i Tymonem Tymańskim. Puchowski jest muzykiem wszechstronnym, harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i nowoczesność. 
Roman Puchowski koncerty w programie „Blues z Delty Mississippi" usłyszymy autorskie pieśni, frywolne, pełne improwizowanych przestrzeni bluesowej klasyki, między innymi: Roberta Johnsona, Willie Browna, Mississippi Johna Hurta. Będą to owoce inspiracji z pobytu i występów artysty w Delcie Mississippi w 2015 roku.

Roman Puchowski koncert Blues Club Gdynia 20.12.2018. Roman Puchowski bilety na koncert w sprzedaży!

 

Romek Puchowski – wokalista, gitarzysta, gra na dobro, gitarze akustycznej, basowej, miłośnik techniki slide, kompozytor, autor tekstów. Debiutował w połowie lat 80-tych. Grał na wszystkich ważnych festiwalach bluesowych w Polsce. Jako jedyny bluesman brał udział w ogólnopolskim projekcie koncertowym "MISTRZOWIE GITARY" prezentującym najwybitniejszych Polskich gitarzystów. Aktywnie koncertuje w kraju i za granicą. W połowie lat 90-tych zaczął koncertować ze swoim mistrzem - wirtuozem gitary z Nowego Yorku Nickiem Katzmanem. Zagrał dziesiątki koncertów z wirtuozem harmonijki i wokalistą - Keithem Dunnem z Bostonu. Współpracował z wieloma znakomitościami, oprócz w/w są wśród nich m.in. Henry Heggen, Paul Orta, Doug Jay, Michael Maass, Peter Krause, Adam Wendt. Najważniejsze aktualne projekty to m.in. Roman Puchowski Solo, międzynarodowy "European Folk Blues Special", oraz autorski, multimedialny projekt Von Zeit.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Roman Puchowski
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/