Marcelina Gawron Quintet

Marcelina Gawron Quintet

Zapraszamy na koncert Marceliny Gawron, który odbędzie się w Katowicach i Częstochowie. Marcelina Gawron bilety już dostępne.

 

Marcelina Gawron postawiła na klasyczną sekcję jazzową oraz doskonale łączący się z głosem instrument - trąbkę na zmianę z flugehornem, dzięki tym wspaniałym muzykom, Marcelina wejdzie w podróż do własnej, subtelnej przestrzeni dźwięków.

Trasa koncertów Marceliny Gawron

Marcelina Gawron

Marcelina Gawron to kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z urokliwej miejscowości Jaworzna w Beskidzie Wyspowym. Od wczesnych lat związana z muzyką. Początkowo uczyła się w kierunku klasycznym - ukończyła klasę skrzypiec, PSM I st. w Limanowej. Potem II stopień szkoły muzycznej w klasie kontrabasu, PSM w Tarnowie. Wiedzę, którą zdobyła była bardzo cenna w późniejszej edukacji jazzowej. Ukończyła również kierunek wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz studia drugiego stopnia na Akademii Muzycznej w Katowicach.

 

„NOTES OF LIFE” to pierwszy autorski krążek wokalistki. Płyta zawiera kompilację dziewięciu autorskich utworów Marceliny, z których każdy to osobna notatka z życia opowiedziana dźwiękami i słowami. Na bazie wyrafinowanych harmonii oraz śmiałych pomysłów rytmicznych wokalistka głosem oddaje kolejne stany emocjonalne. Jako instrumentu z nieograniczony możliwościami, niejednokrotnie traktuje go instrumentalnie właśnie wchodząc w kolerację z pozostałymi instrumentami; czasem w minimalistycznych ale też wielokrotnie odważnych pomysłach aranżacyjnych. Melodie pozostają w pamięci słuchacza nie tracąc na oryginalności.

 

Katowice:

Marcelina Gawron - wokal

Robert Majewski - trąbka

Adam Jarzmik - fortepian

Michał Kapczuk - kontrabas

Piotr Budniak - perkusja

 

Częstochowa:

Marcelina Gawron - wokal

Robert Majewski - trąbka

Adam Jarzmik - fortepian

Maciej Kitajewski - kontrabas

Piotr Budniak - perkusja

Rekomendacje

"Wszystko wskazuje na to iż debiutująca tą płytą Marcelina Gawron to nowy bardzo ważny głos na polskiej scenie jazzowej."
Robert Ratajczak

"Gawron jest niezwykle autentyczna, mamy do czynienia z próbą dotknięcia prawdy, o którą w dzisiejszym silnie skomercjalizowanym świecie nie jest łatwo.”

„Mamy do czynienia z narodzinami nowego talentu, to oryginalny, solidny, dobrze rokujący debiut. Warto śledzić dalsze poczynania Marceliny Gawron.”
Piotr Pepliński

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marcelina Gawron Quintet
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/