Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night

SPRAWDŹ BILETY

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night w Sopocie! Zapraszamy już 31 grudnia do hotelu Radisson Blu. Black & White Swing Jazz Night bilety już w sprzedaży.

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night

Czerń i biel to nie tylko kolorystyka wieczoru czy stylowa aranżacja przestrzeni Grand Pavilion, ale ponadczasowa klasyka, szlachetność i elegancja jaka towarzyszyć będzie tej niezwykłej nocy. 

 

Zabierzemy Cię w wyrafinowaną podróż pełną niecodziennych wrażeń muzycznych, artystycznych  oraz kulinarnych. Zadbamy o odpowiednią oprawę, która sylwestrową celebrację wyniesie na wyższy poziom.

 

W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu lub odwołania imprezy.

 

Prowadzący:

Noc pełną wyjątkowych wrażeń poprowadzi Anna Wendzikowska – ceniona dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

 

Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Girls Like to Swing  

Trzy charyzmatyczne wokalistki wykonujące najbardziej znane standardy jazzowo – swingowe w niestandardowych harmoniach i perfekcyjnie wypracowane brzmienie również własnych aranżacji to uczta dla duszy. 

 

Oprawa DJ-a 

Do nietuzinkowej atmosfery spotkań z piosenką na żywo  dodamy trochę muzyki elektronicznej, która doskonale sprawdzi się przy tanecznej nocy. 

 

Taneczne show 

Niesamowitym dodatkiem nadającym wieczorowi swojej wyjątkowości będzie występ taneczny, który dopełni atmosferę swingowo – jazzowej nocy. 

 

3-daniowa kolacja serwowana z pairingiem win 

Specjalnie skomponowane na tę noc menu przeniesie do świata kulinarnych wrażeń, które dopełnią wina z naszej francuskiej winnicy Château Isolette.

 

Bufet dań ciepłych oraz zimnych 

Profesjonalizm, doświadczenie i  kreatywność  to główne cechy naszych mistrzów sztuki kulinarnej i cukierników. Z pasją i finezją stworzą zarówno zestaw przekąsek, dań oraz deserów, które będą do dyspozycji Gości przez całą noc. 

 

Bar z szerokim wyborem alkoholi i koktajli 

Przez całą noc w barze nieodpłatnie dostępne będą trunki z naszych wytwórni: francuskie wino Château Isolette oraz lokalne piwo rzemieślnicze warzone według gdańskich receptur: Vrest, a także napoje bezalkoholowe oraz kawa i herbata. Szeroki wybór różnorodnych alkoholi z całego świata dostępny będzie za dodatkową opłatą.  

 

Toast o północy 

Niechaj ten wspólnie wypity kieliszek musującego wina będzie dobrym początkiem Nowego Roku 2023, który mamy nadzieję, przyniesie wiele radości, zdrowia i realizacji planów.

 

Ważne informacje:
- Oferta limitowana i bezzwrotna
- Wymagana przedpłata 100 %
- Bal przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich
- Rozpoczęcie imprezy godz. 20.00

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Bal Sylwestrowy 2022/2023 Black & White Swing Jazz Night BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/