Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Jazz i Blues Koncerty Arturo Sandoval

Koncerty Arturo Sandoval

Organizator: M3 Agency

Koncerty Arturo SandovalO wydarzeniu

O wydarzeniu

Koncert Arturo Sandoval w krakowskim ICE Congress CenterSali Ziemi MTP w Poznaniu oraz Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. 15 lutego 2018 będzie można usłyszeć niesamowity koncert Arturo Sandoval - bilety już w sprzedaży! Arturo Sandoval bilety - zapraszamy!

W lutym 2018 roku będzie miało miejsce naprawdę ważne wydarzenie – do  Polski przyjedzie legenda światowego jazzu Arturo Sandoval. Bez względu na swój wiek jest on nadal w świetnej formie i dalej nagrywa płyty. Jako podstawa tej najnowszej posłużyły kompozycje meksykańskiego romantyka Armando Manazero. Nie przegap spotkania z marzeniem – 15 lutego w Krakowie, 17 lutego w Poznaniu i 28 lutego w Gdańsku!

Koncerty Arturo Sandoval: muzyka, którą śpiewa dusza.
Przyszły mistrz urodził się na Kubie, w prowincji Artemisa. Swój talent  odkrył jeszcze w dzieciństwie – już w wieku 13 lat młody Arturo doskonalił swoje umiejętności w wiejskim zespole. Po kilku latach ostatecznie przekonał się o swojej miłości do trąbki i jazzu, a wieku szesnastu lat już wykonywał partie w składzie kubańskiej Orkiestry
Narodowej wszystkich gwiazd. Wydaje się, że popularność była mu przeznaczona. Po niedługich występach w składzie grupy muzyk założył własny zespół, a widzowie popłynęli rzeką na jego koncerty, pragnęli słuchać Sandovala za wszelką cenę.
W czym leży tajemnica sukcesu Sandovala? Bez wątpienia, w jego talencie (posiada on unikalną, rozszerzoną skalę gry na trąbce). A także w jego odwadze twórczej – Arturo jest otwarty na eksperymenty. Obok klasyki wykonuje on ognisty jazz latynoski i covery współczesnych piosenek.
Muzyk występował na przykład ze znanymi gwiazdami kultury popularnej Alicią Keys i Justinem Timberlake.
Jazzman, Arturo Sandoval,  może pochwalić się wieloma osiągnięciami:
• 19 nominacji do Grammy (w tym 10 zwycięstw)
• 6 nagród Billboard
• statueta Emmy za ścieżkę dźwiękową do filmu „W imię miłości”, poświęconego jego własnemu życiu (główną rolę gra Andy Garcia).

Zapraszamy na koncerty Arturo Sandoval!

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też