Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu

Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu

Adam Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu w Bielsku-Białej! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 22 kwietnia w Cavatina Hall. Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu bilety na koncert już w sprzedaży.

Adam Bałdych - koncert w Bielsku Białej

Czasem opinie mogą mieć daleko idące konsekwencje. Stało się tak, gdy Adam Bałdych, tworząc nowe kompozycje usłyszał od przyjaciela: jesteś poetą skrzypiec. Ta opinia nie tylko stała się punktem wyjścia dla procesu twórczego nowego albumu, lecz skłoniła artystę do refleksji na temat temat własnej muzyki.

 

Bałdych, określany przez Stuarta Nicholsona z Jazzwise największym współczesnym skrzypkiem jazzu, wyjaśnia: Pragnę, aby moja muzyka wpleciona była w kontekst współczesnego świata, jego tęsknoty i obawy. Tworzyć wspólnotę z moim odbiorcą i dzielić się moim spojrzeniem na tu i teraz.

 

Dajcie się Państwo porwać w magiczny świat dźwięku w najnowocześniejszej sali koncertowej w Polsce. Muzyka to emocje, my dajemy im przestrzeń.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bałdych Adam Bałdych Quintet feat. Paolo Fresu
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/