Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Bongzilla

Organizator: JACEK SZCZEPAN THE GATHERING

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Heavy Psych Sounds Booking i Soulstone Gathering prezentują trasę Bongzilla w Polsce! Grupa odwiedzi trzy polskie miasta: Warszawę (22.05.23), Poznań (23.05.23) oraz Kraków (24.05.23). Gościem specjalnym koncertów będzie O.D.R.A. Bongzilla bilety na koncerty już w sprzedaży. 

 

UWAGA: koncert w Krakowie zmienia miejsce na Klub Gwarek. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność w nowym miejscu.

Bongzilla (USA) - stoner sludge metal

Zespół powstał w 1995 roku w Wisconsin. Grupa zyskała na popularności dzięki tekstom, które dotyczyły legalizacji marihuany. Trzon zespołu stanowią: Mike "Muleboy" Makela – gitara elektryczna i wokal, Jeff "Spanky" Schultz – gitara elektryczna oraz Mike "Magma" Henry grający na perkusji. Zespół muzykował do 2009 roku, kiedy to zawiesił działalność. Grupa do czynnego grania powróciła w 2015 roku, wydając w 2021 świeży album “Weedsconsin”, z którego kawałki z pewnością usłyszymy na nadchodzących koncertach.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn