Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Curawaka

Organizator: Agencja Artystyczna Perspektywy Jakub Malinowski

CurawakaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Uwaga: wydarzenie jest przeniesione z klubu Bardzo, Bardzo do Klubu Niebo.

Curawaka określa swoje brzmienie jako "Sacred World Music". To pełen szacunku i pasji sposób łączenia nowego ze starożytnym, to połączenie otwartego umysłu i dociekliwego serca z duchowością i rytuałem. Kwintet poprowadzi nas w podróż przez dźwiękowy pejzaż świata przyrody i jego rodzimych, rdzennych kultur, przywołując głębokie wspomnienie czegoś znaczącego i głębokiego, co osadzone jest w większości z nas. Zapraszamy na jedyny, polski koncert Curawaki, który odbędzie się 4 października w klubie Niebo. Bilety już dotępne.

Curawaka - informacje o zespole

Debiutancki album zespołu "Call of the Wild" jest hołdem złożonym dziedzictwu kulturowemu i folklorowi narodów oraz światu przyrody. To także znakomite połączenie muzykalności i duchowości. Curawaka ma na celu łączenie i inspirowanie dzikości ludzkich serc, wzywając ludzkość do przebudzenia i zjednoczenia w obronie tego, co prawdziwe, dobre i święte.

Curawaka spędził lata mieszkając i ucząc się od rdzennych plemion na całym świecie. Wokalistka Anna Bariyani śpiewa w siedmiu językach, w tym Hatcha Kuin, Yawanawa, Sami, hiszpańskim, portugalskim, angielskim i jej języku ojczystym, norweskim. Jej piosenki wychwalają głosy ludzi ze świata natury, ich duchowość i święte praktyki.

Pochodzący z tak odległych miejsc jak Norwegia, Meksyk, Argentyna, Peru, Kolumbia i Brazylia, Curawaka są – podobnie jak ich muzyka – światowi. Pochodzenie geograficzne i muzyczne oraz różnice, rzucają wyzwanie i rozszerzają ich charakterystyczne brzmienie, pozwalając na kontrasty i niuanse. Muzycy Tavo Vasquez, Alberto Arroyo, Cesar Alcedo, Rafael Ayala Silva i Txai Fernando wnoszą groove, żartobliwość i pasję, które towarzyszą ich latynoskim folkowym rytmom i tradycjom, tkając muzyczne tło dla Bariyani, który wokalnie upiększa je czystym, mocnym i świetlistym głosem.

>>English version below<<

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też