Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Nathan Dawe

Organizator: Live Nation

Nathan DaweO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Nathan Dawe informacje

Nominowany do nagrody BRIT DJ oraz producent - Nathan Dawe jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich autorów dance ostatnich pięciu lat. Dzięki ogromnej liczbie fanów w Birmingham i Midlands, talent Nathana dociera do całego kraju, czego dowodem jest seria wyróżniających się singli z Top 10 w Wielkiej Brytanii.

Od nominowanego do nagrody BRIT singla nagranego z KSI "Lighter", który został numerem 3 w Wielkiej Brytanii do hymnu z 2022 roku "21 Reasons" z Ellą Henderson, Nathan ugruntował swoją pozycję jako prawdziwy i niekwestionowany DJ dance. Dalsza współpraca ze znanymi artystami, od Little Mix przez Anne-Marie po Joela Corry'ego i Ellę Henderson przy letnim hicie 2023 roku "O800 HEAVEN", pokazuje jego elastyczne i wszechstronne podejście do tworzenia muzyki.

Gdyby tego było mało, Nathan zdobył również wiele innych wyróżnień w ciągu ostatnich trzech lat. W styczniu 2021 roku został koronowany na Push Artist MTV w 2021 roku, pokonując między innymi Griffa, Arlo Parksa i Pa Salieu, po czym został oficjalnym ambasadorem Aston Villa FC's Academy - drużyny piłkarskiej, której kibicuje od najmłodszych lat.

Nathan odbył również pierwszy cykl koncertów na Ibiza Rocks w 2021 roku - tego lata zagrał swój trzeci z rzędu występ na festiwalu - i pojawił się na niektórych z największych brytyjskich scen dance, w tym: Creamfields, We Are FSTVL, Pierjam, Bassfest i Boardmasters, a także na wielu tętniących życiem imprezach klubowych w całej Europie podczas tego lata.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też