Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Masterclass 3

Organizator: Equlibrium Sounds Marcin Przybylski

Masterclass 3O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na Masterclass 3, który odbędzie się już 2 listopada we Wrocławiu w ibis Styles Wrocław Centrum. Masterclass 3 bilety już dostępne.

 

Cyfra "3" w wielu kulturach i społecznościach odbierana jest jako symbol doskonałości. Jako grupa EQulibrium Sounds, chcemy Wam pokazać "3" jako drogę do ulepszenia swoich umiejętności, a na koniec - odnalezienia perfekcji we własnych produkcjach muzycznych.

Masterclass 3 bilety

  • PLATINIUM zawiera bilet wstępu, wyżywienie, niespodziankę od sponsora, Producer Box, konkursy (1 pula 359 złotych) 
  • VIP zawiera bilet wstępu, nocleg w Ibis Styles w pokoju 2 osobowym, parking, wyżywienie, śniadanie z ekipą EQ, miejsce w pierwszym rzędzie, niespodziankę od sponsora, Producer Box, wejście o 30 minut szybciej, konkursy, gadżety firmowe (699 złotych).

Uwaga: Uczestnicy Masterclass 2 mają 20% zniżki na bilet PLATINIUM

O wydarzeniu 

Od ponad roku dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Podajemy teorię, której uczycie się dzięki praktyce. Po Łodzi i Poznaniu, przyszła pora na Wrocław, największe miasto Dolnego Śląska, które stanie się stolicą Masterclass by EQulibrium Sounds?

 

Odwiedzą nas muzycy znani na całym świecie, których praca artystyczna od ponad dekady wzbudza zachwyt, wzrusza oraz inspiruje innych do tworzenia własnych utworów. Czas, by ich wiedza, miała wpływ także na Ciebie!

 

Podczas 8-godzinnych warsztatów otrzymasz maksymalną praktyczną wiedzę. Uczymy nowocześnie. Ukończone warsztaty poświadczymy certyfikatem uczestnictwa. Teraz i Ty możesz poznać tajniki Mistrzów. Więcej szczegółów niedługo.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

 

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też