Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung

Color Party

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

Color PartyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Sylwester 2022/2023 COLOR Party w Sopocie! Zapraszamy już 31 grudnia do hotelu Radisson Blu. Niezobowiązująca formuła, instagramowa sceneria, fantazyjne menu oraz drinki to nasza propozycja na tę jedyną i wyjątkową noc w roku. COLOR party to przestrzeń pełna dynamiki, humoru i przede wszystkim luzu, a wszechobecny kolor to zastrzyk pozytywnej energii na start #2023 COLOR Party bilety już w sprzedaży.

Sylwester 2022/2023 COLOR Party

W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu lub odwołania imprezy

Bilety

  • Bilet Standard Cena: 380 zł /osoba (miejsca ogólnodostępne przy stołach koktajlowych i w strefie chill zone)
  • Bilet PREMIUM Cena580 zł/osoba (gwarancja miejsca siedzącego przy okrągłym stole bankietowym)

Na żywo zagrają Electric Girls 

Niezwykle charyzmatyczne klubowe Artystki: DJ-ka, wokalistka, skrzypaczka elektryczna i saksofonistka połączyły siły i stworzyły projekt, który wyznacza aktualne trendy wśród tanecznych zespołów coverowych. 

 

Dodatkową nutę muzyczną dołoży DJ-ka z Electric Girls 

Taneczną atmosferę podkręci muzyka elektroniczna, która doskonale sprawdzi się przy tanecznych szaleństwach do białego rana.

 

Taneczne show 

Kolorowa scenografia to tylko zalążek energii, którą poczujecie tego wieczoru. Na scenie wystąpi para taneczna, która w swojej pokazowej odsłonie zatańczy street dance, hip – hop oraz dance hall. 

 

Szalona scenografia

Cała przestrzeń wypełniona będzie energetyzującymi kolorowymi strefami oraz instawallami, dzięki którym podzielisz się wrażeniami z szalonej nocy oraz uwiecznisz wspomnienia. 

 

Kolorowe finger foods oraz wybór dań ciepłych 

Z finezją i polotem – tak tworzone są nasze dania. Zestawy przekąsek, ciepłe bufety, cukierkowa stacja deserowa – tym kusić będziemy Wasze oczy i podniebienia przez całą noc. 

 

Bar z szerokim wyborem alkoholi i koktajli 

Przez całą noc w barze nieodpłatnie dostępne będą wina z naszej francuskiej winnicy oraz lokalne piwo Vrest, a także napoje bezalkoholowe oraz kawa i herbata. Fantazyjne koktajle, jak i inne alkohole dostępne będą za dodatkową opłatą. 

 

Toast o północy 

Niechaj ta wspólnie wypita lampka musującego wina będzie dobrym początkiem Nowego Roku 2023, który mamy nadzieję przyniesie wiele radości, zdrowia i realizacji planów.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też