CARBON FIFTY/FIFTY

CARBON FIFTY/FIFTY

50-te urodziny Wojtka Kucharczyka w katowickiej Hipnozie, czyli CARBON FIFTY/FIFTY! Zapraszamy już 23 lutego - impreza ma charakter taneczny! CARBON FIFTY/FIFTY bilety już w sprzedaży.

Wystąpią:

ASI MINA, CZARNY LATAWIEC, I LOVE 69 POPGEJU (CZ), JOHN LAKE, LAUTBILD, MATWE (SK), RSS B0YS (00), TOMINO & MYSLIVEC (CZ), TSVEY

 

+ podobno będą też niespodzianki.

 

Wojtek, aktywny muzyk, artysta, wydawca, animator i działacz, a także kurator sceny Carbon na Tauron Nowa Muzyka Festival Katowice będzie hucznie obchodzić swoje 50-te urodziny w katowickiej Hipnozie! Z tej okazji muzyczne prezenty przygotowali wspaniali przyjaciele, którzy przybędą z różnych stron świata i zagrają dla wszystkich zebranych piękne melodie, gorące rytmy, od techno po brazylijską sambę, od potężnego basu, aż do pieśni słodkich niczym trel tropikalnego skowronka.

 

Line-up tej niepowtarzalnej imprezy z powodzeniem zapełniłby niemałą scenę niejednego energetycznego festiwalu, ale teraz, pod koniec tej dziwnej zimy wystąpią właśnie DLA WAS i dla Wojtka.

 

Cegiełki na muzykę, żeby zabrzmiała doskonale:

  • przedsprzedaż 20 zł

  • w dniu imprezy 25 zł

Urodziny Wojtka Kucharczyka Katowice, Carbon Fifty/Fifty Hipnoza

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

CARBON FIFTY/FIFTY
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/