Beach Party Węgorzewo 2019

Nowatorska impreza muzyczna Beach Party Węgorzewo powraca! Trzecia już edycja odbędzie się w dniach 10-11 sierpnia 2019 roku na Plaży Miejskiej nad jeziorem Mamry. Swój udział na Beach Party Węgorzewo potwierdzili: SKYTECH - headliner festiwalu, Adam De GreatDNFDJ Kuba & NeitanLegiusDriver, Matt5ki, MDJRaveboizDJDiabllo aka Coorby & EmdiDJ Łoj. Beach Party Węgorzewo bilety już w sprzedaży!

 

Niepowtarzalne piękno natury będzie idealnym tłem dla imprezy plenerowej w stylu Electronic Dance Music, a najwyższy poziom muzycznych aranżacji zapewnią największe gwiazdy polskiej sceny EDM. W ramach imprezy odbędzie się ogólnopolski konkurs na najlepszego DJ-a!

 

Tegoroczna, druga edycja, Beach Party Węgorzewo zostanie przeprowadzona pod hasłami: ENERGIA - MOBILNOŚĆ - PASJA. Partner - Mazurska Fundacja Wspierania Energetyki Regionalnej - w czasie imprezy zorganizuje akcje edukacyjno-ekologiczne dla uczestników eventu – pokaz elektromobilnosci (rowery elektryczne, motolotnie na silniki elektryczne, łodzie żaglowe z silnikami elektrycznymi). Na wewnętrznym basenie przy plaży każdy, mały czy duży będzie mógł poczuć co to znaczy mazurska adrenalina. Sporty wodne takie jak wakeboard, narty wodne, koło wodne , banan wodny, flyboard, extremalne rejsy szybka łodzią motorową, nauka windsurfingu – to wszystko oczekuje na uczestnika BPW..

 

Raveboiz - Za tym projektem kryje się dwójka przyjaciół - Maks oraz Mateusz. Wydali muzykę w wielu znanych zagranicznych wytwórniach, chociażby takich jak Playbox Music czy Kontor New Media. Od 2017 pojawiają się w wielu znanych klubach w całej Polsce. Ich produkcje takie jak "Blockin", "All About The Bass" czy "Fat Beat" możemy usłyszeć nie tylko na polskich parkietach, lecz także w całej Europie a nawet Azji.

 

DJ DIABLLO aka COORBY & Emdi to niezwykłe połączenie doświadczenia oraz powiewu młodzieńczej świeżości. Mają za sobą występy na największych polskich festiwalach oraz wielokrotne sety w Anglii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Tunezji oraz na Ibizie.

 

DJ Łojo - urodził się i mieszka w Węgorzewie na Mazurach. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał 18 lat temu, miksując głównie taneczną muzykę elektroniczną. Swoją przygodę z muzyką klubową rozpoczął w 2001r. grając jako Dj w węgorzewskich klubach. Wieloletnie doświadczenie za konsoletą sprawia, że na jego imprezach każdy znajdzie coś dla siebie.

LINE UP BEACH PARTY WĘGORZEWO 2019

 • 18:30 - Otwarcie Bram
 • 18:30 - 19:00 WARM Up
 • 19:00 - 19:40 Łojo
 • 19:40 - 20:20 Raveboiz
 • 20:20 - 21:10 Legius
 • 21:10 - 22:00 MARIODEEJAY
 • 22:00 - 23:00 Matt5ki
 • 23:00 - 00:00 DNF
 • 00:00 - 01:00 Skytech
 • 01:00 - 02:00 Adam De Great
 • 02:00 - 03:00 Dj Kuba & Neitan
 • 03:00 - 04:00 Diabllo aka Coorby & Emdi
 • 04:00 - 05:00 Driver

Beach Party Węgorzewo 2019 bilety

 • Do 12 roku życia dzieci wchodzą pod opieką rodziców gratis (11 lat 11 miesięcy 29 dni)
 • Osoby niepełnosprawne z opiekunem - darmowy wstęp - konieczne nabycie wejściówki w Biurze Organizacyjnym 

Harmonogram sprzedaży biletów 

 • Od 1.01 do 31.03: 35 zł (bilet pojedynczy), 60 zł (duet), 110 zł (zbiorowy na 4 os.)
 • Od 1.04  do 9.08: 40 zł (bilet pojedynczy), 70 zł (duet), 130 zł. (zbiorowy na 4 os.)
 • W dniu koncertu – tylko bilety pojedyncze – 49 zł

Beach Party Węgorzewo 2019 bilety! Beach Party Węgorzewo 2019 - 10-11.08 - nie przegap!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Beach Party Węgorzewo 2019
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/