Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno

Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno

Kępno, Sportowa 9
Hala Widowiskowo - Sportowa KępnoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno to jeden z obiektów, które przyciągają tłumy publiczności. Odbywają się tu nie tylko wydarzenia sportowe, ale także kulturalno-rozrywkowe, na które bilety wyprzedają się błyskawicznie. Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno zlokalizowana jest przy ulicy Sportowej 9 w Kępnie.

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno to miejsce, w którym odbywają się zarówno mecze, jak i treningi oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne, pobudzające do ruchu zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Ponadto w obiekcie organizowane są niepowtarzalne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty, spektakle teatralne, kabarety i wiele innych. Bilety na imprezy i eventy dostępne są na stronie eBilet.pl. Śledź na bieżąco kalendarium wydarzeń, aby nie przegapić czegoś niezwykłego w swojej okolicy!

Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno – koncerty

Co odbyło się do tej pory w Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno? Koncerty znanych gwiazd estrady, które przyciągnęły przed scenę publiczność, spragnioną kontaktu z artystami i muzyką na żywo. Wśród gwiazd, które pojawiły się w obiekcie warto wymienić Sławka Uniatowskiego – wokalistę, multiinstrumentalistę i autora tekstów, który zaprezentował najpopularniejsze utwory Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy. Bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie.

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno – koncerty znanych piosenkarzy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Zwłaszcza, jeśli przeboje artysty towarzyszą słuchaczom od lat i przywodzą na myśl miłe wspomnienia. Jedną z nich z pewnością jest Ania Wyszkoni, która na koncercie w Kępnie zaprezentowała utwory "Biegnij przed siebie", "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Oczy szeroko zamknięte", "Księżyc nad Juratą", "Zapytaj mnie o to kochany", "W całość ułożysz mnie" i wiele innych.

Co jeszcze odbyło się w Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno? Koncert 10 Tenorów, którzy od lat porywają tłumy do doskonałej zabawy w rytm popularnych utworów. W repertuarze utalentowanych muzyków znajdują się przeboje Franka Sinatry, Edith Piaf czy zespołu Queen w nietypowych aranżacjach. 

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno – wydarzenia sportowe

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno – wydarzenia sportowe przyciągają na trybuny publiczność, która kocha rywalizację. To miejsce, w którym mogą się spotkać amatorzy współzawodnictwa w wielu dziedzinach sportu. Odbył się tu m.in. Międzynarodowy Turniej Gigantów Siatkówki. Pomysłodawcą imprezy był Wojciech Rozdolski, czyli prezes Stowarzyszenia Siatkarzy. W hali odbywają się również mecze piłki ręcznej, zawody w tenisa stołowego, a także zgrupowania, zawody sportów walki, rozgrywki badmintona i wiele innych wydarzeń.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno?
Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno znajduje się przy ulicy Sportowej 9.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno?
Na Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na scenie pojawili się m.in. Sławek Uniatowski, Ania Wyszkoni i 10 Tenorów. Wśród przedstawień warto wymienić Teatr Piasku Tetiany Galitsyny "Mały Książę" i "Jezioro Łabędzie" z wykonaniu Narodowego Baletu Kijowskiego, a także wiele wydarzeń sportowych, m.in. Międzynarodowy Turniej Gigantów Siatkówki, turnieje piłki ręcznej, zawody sportów walki i wiele innych.
Kiedy została utworzona Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno?
Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno utworzona została w 1999 roku. Jest największym obiektem tego typu w okolicy.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też