Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno

Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno to jeden z obiektów, które przyciągają tłumy publiczności. Odbywają się tu nie tylko wydarzenia sportowe, ale także kulturalno-rozrywkowe, na które bilety wyprzedają się błyskawicznie. Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno zlokalizowana jest przy ulicy Sportowej 9 w Kępnie.

 

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno to miejsce, w którym odbywają się zarówno mecze, jak i treningi oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne, pobudzające do ruchu zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Ponadto w obiekcie organizowane są niepowtarzalne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty, spektakle teatralne, kabarety i wiele innych. Bilety na imprezy i eventy dostępne są na stronie eBilet.pl. Śledź na bieżąco kalendarium wydarzeń, aby nie przegapić czegoś niezwykłego w swojej okolicy!

 

Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno – koncerty

Co odbyło się do tej pory w Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno? Koncerty znanych gwiazd estrady, które przyciągnęły przed scenę publiczność, spragnioną kontaktu z artystami i muzyką na żywo. Wśród gwiazd, które pojawiły się w obiekcie warto wymienić Sławka Uniatowskiego – wokalistę, multiinstrumentalistę i autora tekstów, który zaprezentował najpopularniejsze utwory Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy. Bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie.

 

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno – koncerty znanych piosenkarzy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Zwłaszcza, jeśli przeboje artysty towarzyszą słuchaczom od lat i przywodzą na myśl miłe wspomnienia. Jedną z nich z pewnością jest Ania Wyszkoni, która na koncercie w Kępnie zaprezentowała utwory "Biegnij przed siebie", "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Oczy szeroko zamknięte", "Księżyc nad Juratą", "Zapytaj mnie o to kochany", "W całość ułożysz mnie" i wiele innych.

 

Co jeszcze odbyło się w Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno? Koncert 10 Tenorów, którzy od lat porywają tłumy do doskonałej zabawy w rytm popularnych utworów. W repertuarze utalentowanych muzyków znajdują się przeboje Franka Sinatry, Edith Piaf czy zespołu Queen w nietypowych aranżacjach. 

 

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno – wydarzenia sportowe

Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno – wydarzenia sportowe przyciągają na trybuny publiczność, która kocha rywalizację. To miejsce, w którym mogą się spotkać amatorzy współzawodnictwa w wielu dziedzinach sportu. Odbył się tu m.in. Międzynarodowy Turniej Gigantów Siatkówki. Pomysłodawcą imprezy był Wojciech Rozdolski, czyli prezes Stowarzyszenia Siatkarzy. W hali odbywają się również mecze piłki ręcznej, zawody w tenisa stołowego, a także zgrupowania, zawody sportów walki, rozgrywki badmintona i wiele innych wydarzeń.

 

FAQ:


  • Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno?
    Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno znajduje się przy ulicy Sportowej 9.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno?
    Na Hali Widowiskowo – Sportowej Kępno odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na scenie pojawili się m.in. Sławek Uniatowski, Ania Wyszkoni i 10 Tenorów. Wśród przedstawień warto wymienić Teatr Piasku Tetiany Galitsyny „Mały Książę” i „Jezioro Łabędzie” z wykonaniu Narodowego Baletu Kijowskiego, a także wiele wydarzeń sportowych, m.in. Międzynarodowy Turniej Gigantów Siatkówki, turnieje piłki ręcznej, zawody sportów walki i wiele innych.

  • Kiedy została utworzona Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno?
    Hala Widowiskowo – Sportowa Kępno utworzona została w 1999 roku. Jest największym obiektem tego typu w okolicy.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sportowa 9
63-600 Kępno

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/