Wielka Sława To Żart

Wielka Sława To Żart

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncerty Wielka Sława To Żart! Wykonawcy przeniosą Państwa w przepiękny świat operetki i musicalu. Wielka Sława To Żart  bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży.

Wielka Sława To Żart koncerty 

Koncert Wielka Sława To Żart artyści:

  • Romuald Spychalski - tenor,

  • Przemysław Radziszewski - baryton,

  • Anna Spychalska - mezzosopran,

  • Sylwia Nowicka - sopran,

  • Marcin Janiszewski - fortepian

Prowadzenie koncertu: Krystyna Pietranek-Kulis

Wielka Sława To Żart program koncertu

W programie koncertu utwory dobrze znane miłośnikom gatunku operetki, a także muzyki filmowej i rozrywkowej, między innymi popisowe arie z operetek Straussa, Kalmana, Lehara. Po koncercie możliwość spotkania z artystami i zrobienie sobie wspólnych zdjęć!

 

Podczas gali zabrzmią najsłynniejsze arie i duety miłosne, takie jak: kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, z Wesołej wdówki - J. Straussa. Kuplety Adeli z operetki Zemsta Nietoperza - J.Straussa, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza - Imre Kálmána, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica - Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia - Nico Dostal, Mieć kochanek choćby 100 z operetki Paganini - F.Lehara oraz wiele innych hitów. Pojawią się również utwory takie jak: I will always love you, miłosne Besame mucho, a także taneczne Abballati.


Czas trwania koncertu: ok. 105 minut

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wielka Sława To Żart
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wielka Sława To Żart BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/