Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka

TRE VOCI.PL

14-24.05.2024 Gdynia, Warszawa

Organizator: VISUAL PRODUCTION Sp. z o.o.

TRE VOCI.PLBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Gdynia

TRE VOCI.PL
wtorek
14.05.2024
18:00

TRE VOCI.PL

Gdynia, Teatr Muzyczny w Gdyni

Warszawa

TRE VOCI.PL
piątek
24.05.2024
18:00

TRE VOCI.PL

Warszawa, Scena Relax
TRE VOCI.PL
piątek
24.05.2024
20:30

TRE VOCI.PL

Warszawa, Scena Relax

O wydarzeniu

Voytek Soko-Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – to trzech tenorów, którzy od 2015 r. konsekwentnie popularyzują gatunek classical crossover na polskich estradach. Znani z wielu występów telewizyjnych, zdobywcy Złotej Płyty w kategorii muzyka poważna łączą tenorowe brzmienia swoich głosów z przebojami muzyki popularnej. Bilety na koncerty już w sprzedaży.

TRE VOCI.PL - informacje

Tym razem Tenorzy Nowej Generacji biorą na warsztat szlagiery polskiej piosenki. W widowisku "TRE VOCI.PL" najpiękniejsze rodzime kompozycje przywołują wspomnienia z minionych dekad pięknej, ale momentami niełatwej historii naszego kraju. Muzyka staje się narracją dla najważniejszych wydarzeń, które zbudowały naszą rzeczywistość. Artyści dobrali najpiękniejsze utwory z lat 60., 70., 80., nadając im nowe, unikalne brzmienie. W wyjątkowym koncercie pop i rock łączą się z symfonicznym rozmachem aranżacji i potęgą trzech operowych głosów. Dając drugie życie wielu melodiom, TRE VOCI oddaje hołd ich twórcom i wykonawcom.

Show wzbogacają wyjątkowe wizualizacje oraz klimatyczna oprawa świetlna, nawiązujące do historii festiwali polskiej piosenki. W programie znajdują się sentymentalne przeboje Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego, Krzysztofa Krawczyka, monumentalne szlagiery Czesława Niemena i Maryli Rodowicz oraz rockowe kompozycje zespołu Perfect czy Dżemu. Nie zabraknie także żywiołowych, tanecznych hitów, przy których bawiła się cała Polska. TRE VOCI zaprasza we wspólną muzyczną podróż, pełną wspomnień i osobistych wzruszeń.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też