Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Klasyka Opera i Operetka Gala Otwarcia XII Festiwalu Oper Barokowych Joyce DiDonato

Gala Otwarcia XII Festiwalu Oper Barokowych Joyce DiDonato

02.09.2024 Warszawa

Organizator: Warszawska Opera Kameralna

Sprawdź bilety
Gala Otwarcia XII Festiwalu Oper Barokowych Joyce DiDonatoBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gala Otwarcia XII Festiwalu Oper Barokowych Joyce DiDonato
poniedziałek
02.09.2024
19:00

Gala Otwarcia XII Festiwalu Oper Barokowych Joyce DiDonato

Warszawa, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

O wydarzeniu

Studia nagraniowe i koncertowe Agencji Muzycznej Polskiego Radia to kilka nowoczesnych zespołów studyjnych przeznaczonych do realizacji koncertów i profesjonalnych nagrań muzycznych. Mają unikatową w tej części Europy akustykę, wyjątkową kubaturę oraz wszechstronność możliwych zastosowań. Zapraszamy do nabycia biletów na wydarzenia muzyczne za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego – bilety na wydarzenia

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego to część kompleksu radiowo-telewizyjnego Telewizji Polskiej. Placówka dysponuje 410 miejscami siedzącymi na widowni, a cała kubatura wynosi 10 tysięcy metrów sześciennych. O profesjonalne nagrania i niezapomniane wrażenia muzyczne dbają; zaawansowany technologicznie, 5 kanałowy podwieszony system nagłośnieniowy MEYER SOUND UPA-1P, mikrofony dynamiczne i pojemnościowe, a także najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy.

Warto podkreślić, że wiele z koncertów nagrywanych w Studio im. Witolda Lutosławskiego, transmitowanych jest do zagranicznych radiofonii, co sprawia, że placówka ma swój wkład w sezon koncertowy Europejskiej Unii Radiowej.

Na estradzie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbywają się nie tylko koncerty, ale również wydarzenia teatralno-muzyczne, jednym z najsłynniejszych był 14-godzinny „Maraton z Panem Tadeuszem", który miał miejsce w 1998 roku.

Gdzie można nabyć wejściówki do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego? Bilety na koncerty oraz bilety na wydarzenia kupisz wygodnie w serwisie eBilet.pl.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego – koncerty  

Jakie wydarzenia muzyczne cieszyły słuchaczy w Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego? Koncerty z takimi artystami jak: Paweł Kaczmarczyk Trio, Maciej Fortuna Trio, Mateusz Piniewicz Quartet, Piotr Damasiewicz Quintet, Marek Pospieszalski Quartet czy Adam Bałdych Quintet dały możliwość spotkań z muzykami jazzowymi.

W placówce odbywają się również festiwale i wydarzenia cykliczne, warto wymienić m.in. Światową Scenę Jazzarium, Jazz in Poland, Festiwal Muzyczny Polskiego Radia czy Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień.

Oprócz koncertów kameralnych i cyklicznych koncertów symfonicznych w placówce odbywają się również muzyczne poranki dla dzieci i młodzieży. W repertuarze znalazły się utwory muzyki folkowej, współczesnej czy program operowy.

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wydarzenia 2022

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego wydarzenia 2022 to możliwość spotkania z artystami wielkiego formatu, na muzofilów czekają takie wydarzenia jak: Koncert inauguracyjny XXIX Festiwalu MLAMD, Koncert Marii Pomianowskiej "Nowe oblicza tradycji" czy XVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Chopin i jego Europa”.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też