Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie

SPRAWDŹ BILETY

Wyjątkowe przeboje i wyjątkowa oprawia w Nowym Sączu! Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz osób starszych i samotnych. Koncerty Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie bilety już w sprzedaży.

Koncert Muzyki Filmowej w Nowym Sączu

Kto z nas nie wzruszał się na takich filmach jak Król Lew czy Gladiator? Kto nie żył nadzieją, że Jack przeżyje zatonięcie Titanica? Czy Arię z Piątego Elementu można zaśpiewać na żywo? Ścieżki dźwiękowe z tych i wielu innych wybitnych filmów usłyszymy podczas I części. 

 

Wspaniali wokaliści, Orkiestra symfoniczna - Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz spektakularne multimedia zabiorą nas w niezwykły świat wielkich opowieści filmowych. W tej części na scenie zobaczymy dwie nowosądeczanki Natalię SzczypułęJustynę Jędrusik specjalnie zaproszone do koncertu oraz Kaję Mianowaną, Sylwię Gorajek, Michała Gasza, Jakuba Jurzyka wraz z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

 

Podczas II cz. koncertu usłyszymy największe przeboje Beaty Kozidrak w wydaniu symfonicznym. Będą to między innymi: Co mi Panie dasz, Dwa serca dwa smutki, Biała Armia, i wiele innych zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną. Tego jeszcze nie było!

 

Taki układ zabierze nas w naładowaną emocjami podróż przez czas i przestrzeń. Dzięki multimediom będzie to wielowymiarowe wydarzenie, które pozwoli zanurzyć się w świecie wyjątkowej muzyki i przeżyć na nowo emocje, jakie towarzyszyły nam podczas poznawania tego repertuaru. 

 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, jedna z największych i zarazem najbardziej prestiżowych orkiestr symfonicznych w Polsce. Została założona w 2010 roku z inicjatywy maestro Przemysława Piotra – dyrygenta i kompozytora, który jako jeden z pierwszych w Polsce promował muzykę filmową w postaci potężnych, symfonicznych koncertów. Orkiestra znana jest wszystkim fanom muzyki filmowej i rozrywkowej. Występowała w największych polskich halach dla wielotysięcznej publiczności. m.in. w Tauron Arena Kraków, Ergo Arena Gdańsk/Sopot, Hala Torwar Warszawa,, Hala Stulecia Wroclaw…

Do największych produkcji koncertowych Orkiestry należy trasa koncertowa z filmem ,,Władca Pierścieni” oraz muzyką na żywo. 

 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej współpracuje oraz koncertuje z największymi zagranicznymi artystami takimi jak Andrea Bocelli, 2Cellos, Al Bano i Romina Power, Enigma oraz Alessandro Safina. Na swoim koncie ma wiele nagrań do produkcji filmowych oraz teledyskowych. Współpracuje z zagranicznymi producentami muzyki oraz wytwórniami filmowymi.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/