Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Targi | Wystawy Targi Wszystko dla Twojego dziecka - Radomskie Targi Dziecięce

Wszystko dla Twojego dziecka - Radomskie Targi Dziecięce

12.03.2023 HALA MOSiR, Radom

Organizator: Madagaskar - animacje dla dzieci Katarzyna Mazur

od 15,00 zł
OpisMiejsce

Opis

Wszystko dla Twojego dziecka! - Radomskie Targi Dziecięce to wydarzenie, które po raz pierwszy zostanie zorganizowane w Radomiu na taką skalę! Bilety na Radomskie Targi Dziecięce już w sprzedaży.

Radomskie Targi Dziecięce 2023

Na terenie Radomskich Targów Dziecięcych spotkacie wystawców z wielu dziecin związanych z dziećmi jak: firmy animacyjne, sklepy z odzieżą i akcesoriami dziecięcymi, warsztatownie, przedstawicieli ciekawych miejsc gdzie można zabrać dzieci i wiele innych. Podczas spotkania będą także pokazy najnowszych trendów modowych w branży dziecięcej, pokaz różnorodnych zajęć dla dzieci, prelekcja psychologów dziecięcych. Odwiedzający będzie miał możliwość poznać osobiście i nawiązać bezpośrednie relacje z osobami z branży. Ponadto będzie miał szanse obejrzenia "na żywo" produktów, a to zupełnie inne doświadczenie niż oglądanie ich w Internecie. Dodatkowo podczas całego wydarzenia będzie działała Strefa Zabaw dla dziecka oraz kącik kawowy dla dorosłych.

Miejsce

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn