Muzyczna Opowieść Wigilijna

Muzyczna Opowieść Wigilijna

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko Muzyczna Opowieść Wigilijna do katowickiego Spodka. Będzie to oparta na kanwie „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa, osadzona w obecnych czasach historia Biznesmena, zagubionego gdzieś pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, opowiedziana Polskimi i Światowymi Piosenkami Świątecznymi. Muzyczna Opowieść Wigilijna bilety już w sprzedaży.

Muzyczna Opowieść Wigilijna w Katowicach

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

 

Opowieść o przemianie bogatego sknerusa, którego odwiedzają Duchy Świąt Minionych, Obecnych i Przyszłych na dobre już wpisała się w tradycję Bożonarodzeniową i jest powszechnie znana w zasadzie na całych Świecie. 

 

W przypadku naszej wersji będzie to historia Majka Skrucza, który postanowił zrealizować Największy na Świecie Świąteczny Show. Mimo Wigilii wymaga od swoich pracowników, żeby pracowali i spełnili jego zachciankę. Podobnie jak w oryginale, również naszego Bohatera odwiedzają trzy Duchy, które pokazują jaką role Święta Bożego Narodzenia odgrywały w jego życiu: Kiedyś, Teraz i jakie będą w Przyszłości – jeśli się nie zmieni. My jednak chcemy ilustrować ogólnie znaną fabułę przebojami, które od lat cieszą się popularnością w okresie świątecznym.

 

Wśród piosenek, które poprowadzą widza przez „Muzyczną Opowieść Wigilijną” znajdą się między innymi: „Dzień jeden w roku” (Czerwone Gitary), „Last Christmas” (Wham), „All i want for Christmas is You” (Marah Carey), „Kto wie czy za rogiem” (De Su), „Driving Home for Christmas” (Chris Rea), „Z kopyta kulig rwie” (Skaldowie), „Wspólne Święta” Feel i wiele innych.

Do wykonania ww. utworów planujemy zaprosić znanych, polskich Artystów takich jak: 

Cleo,  Ewelina Lisowska, Kasia Moś, Roxi Węgiel, Krzysztof Cugowski, Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Sławek Uniatowski,  Sebastian Riedel, Skaldowie, Sound’n’Grace, Blue Cafe, Pectus, i inni, a wszystko to z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnie Silesia Art. Collective.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Muzyczna Opowieść Wigilijna
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Muzyczna Opowieść Wigilijna BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/