Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Escape Room

Organizator: HouseEscape

Escape RoomO wydarzeniu

O wydarzeniu

Szukasz sposobu na aktywny relaks w Warszawie? Planujesz spotkanie towarzyskie dla przyjaciół lub pracowników? Może szukasz nie banalnego prezentu na walentynki lub urodziny? Doskonale trafiłeś – poczuj dreszczyk emocji i przeżyj niezapomnianą przygodę z HouseEscape! Nasze pokoje zagadki – escape room, przeniosą Cię do tajemniczego świata, pełnego sekretów i ukrytych znaczeń.


Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy pokoje:

 

Piła – Pułapka – poczuj się jak bohater kultowej serii horrorów Jamesa Wana
Dżungla – to mnóstwo rozwiązań elektroniczno – mechanicznych, to przygoda jak w dzikiej dżungli. Jest to nasz najbardziej zaawansowany technologicznie Escape Room, który kryje w sobie świetną niespodziankę a wszystko zaczyna się w pewnym Domku… Czy to domek w Dżungli?
Misja Hollywood – historia rodem z kultowego filmu, dzięki której poczujesz amerykański dreszczyk w szpiegowskiej oprawie

Tylko praca zespołowa i zaangażowanie wszystkich członków grupy pozwoli krok po kroku pokonywać kolejne etapy, odnaleźć klucz i wydostać się z escape room`u… Jednak pamiętaj – macie tylko 60 minut, a czas nieubłagalnie ucieka…!
HouseEscape oferuje również bony upominkowe w formie voucherów – spraw radość najbliższym i wspólnie przenieście się to świata tajemnic – zapraszamy! HouseEscape bilety dostępne naeBilet.pl - oficjalny kanał sprzedaży!

Podobne wydarzenia

Zobacz też