Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

QUO VADIS

Organizator: Fundacja Serca Bicie

QUO VADISO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Quo Vadis, który odbędzie się 2 czerwca w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy. Quo Vadis bilety już w sprzedaży.

 

Spektakl „QUO VADIS Magiczny Prodiżu?” to dwunasta część projektu „Noce Waniliowych Myszy”, które zawierają elementy kabaretu i musicalu. Spektakl komentuje codzienną rzeczywistość, nawiązuje do wielu znanych postaci świata polityki (m.in. Lech Wałęsa i Wojciech Jaruzelski) oraz muzyki.

 

Nowy odcinek, którego premiera odbędzie się w Bydgoszczy, przeniesie nas i współczesnych mężów stanu do PRL-u, gdzie bryluje Maryla Narodowicz, grozi Czerwony Generał i wraca duch szalonych lat osiemdziesiątych łudząco podobny do… Andrzeja Zauchy. Nie zabraknie także czołowych postaci polskiej sceny politycznej z prezydentem i prezesem na czele, które rozbawią widzów do rozpuku. 

 

QUO VADIS Magiczny Prodiżu twórcy i obsada

  • Reżyseria : Ana Nowicka
  • Muzyka : Renata Przemyk
  • Obsada : Monika Kufel, Ana Nowicka, Krzysztof Bochenek, Szymon Grzybek, Bartłomiej Kwiatkowski, Sebastian Oberc, Paweł Plewa, Paweł Wolsztyński

Quo Vadis spektakl BydgoszczPodobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też