Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Komedia Seks w życiu kobiety - IMKA Light

Seks w życiu kobiety - IMKA Light

Organizator: Booking Place Sp z o.o.

OpisArtyści

Opis

Serdecznie zapraszamy na premierowy spektakl Seks w życiu kobiety w Teatrze IMKA! Seks w życiu kobiety - IMKA Light bilety na spektakl już w sprzedaży. 

Czy wiecie kto w rodzinie decyduje o pójściu do teatru? Statystycznie, w zdecydowanej większości, żona albo narzeczona. Opór facetów przed pójściem do teatru bywa desperacki. "Po co mam iść do teatru skoro już raz tam byłem". Panowie uważają, że o seksie wiedzą wszystko. Nie muszą się niczego więcej uczyć. Ich partnerki mają zwykle odmienne zdanie i to one niestety mają rację.
To będzie okazja, żeby o seksie usłyszeć głośno, ze sceny. Będziecie świadkami seksterapii, dzięki której wzrośnie jakość waszego życia intymnego. Można o seksie rozmawiać na smutno, ale kiedy przed nami pojawią się Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska; dwa różne charaktery, dwie różne osobowości  - z pewnością będzie zabawnie! Jak poderwać faceta? Jak się pozbyć fobii? Jak się nie wstydzić? Jak złapać luz w seksie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na spektaklu pod tytułem "Seks w życiu kobiety". Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska dadzą Wam kilka praktycznych rad, jak uczynić Wasze życie "bardziej uczuciowym".

Spektakl Seks w życiu kobiety Teatr IMKA twórcy i obsada:

Autor: Jacek Chmielnik
Reżyseria i adaptacja: Adam Marjański
Muzyka: Antoni Gudejko
Produkcja: Teatr Gudejko
Obsada: Anna Guzik, Katarzyna Pakosińska

Seks w życiu kobiety bilety na spektakl w Teatrze IMKA dostępne na eBilet.pl!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn