Kanał Polska - Wieczór sylwestrowy

Kanał Polska - Wieczór sylwestrowy

SPRAWDŹ BILETY

"Kanał Polska" w Warszawie! Zapraszamy już 31 grudnia do Teatru Komedia. Żegnamy bez wielkiego żalu STARY i witamy bez wielkiego strachu NOWY rok! Truskawkami i musującym Prosecco w ręku, wspólnymi zdjęciami, fantową loterią i przede wszystkim premierowym spektaklem "Kanału Polska”, w którym razem z Wami stworzymy nieistniejącą stację telewizyjną, obśmiejemy "prawdy małego ekranu”, wymyślimy teleturniej bez nagród albo debatę, w której wszyscy zgadzają się ze sobą. "Kanał Polska" - Wieczór Sylwestrowy bilety już w sprzedaży.

"Kanał Polska" - Wieczór sylwestrowy

Kiedy dookoła wszyscy przestrzegają przed trudami i wyzwaniami nadchodzących miesięcy, my idziemy pod prąd. Wierni ludowemu przesądowi mówiącemu, że "jaki ostatni dzień roku, taki cały kolejny", zapraszamy 31 grudnia do wzniesienia toastu za żart, ironię i śmiech. A jeśli ktoś powie, że będzie to „bal na Titanicu”, my odpowiadamy: niech będzie, byle było cieplej i byle niepoważny na serio!

 

Pomogą nam w tym jedna komiczka i trzech komików: Katarzyna Kasia, Michał Kempa, Wojtek Fiedorczuk i Grzesiek Markowski. Co ich łączy? Sporo, ale dla nas najważniejsze będą doświadczenia telewizyjne i poczucie humoru. To z ich połączenia powstał spektakl "Kanał Polska", którego premiera odbędzie się właśnie w ostatni wieczór tego roku.

 

Satyra na konwencje i formaty telewizyjne. Publiczność będzie miała okazję współtworzyć nieistniejącą stację TV oraz wziąć udział w dowolnym formacie telewizyjnym. Absurdalne wiadomości, pozbawione jakiegokolwiek sensu teleturnieje, debaty, z których nic nie wynika i prognoza pogody, która rozgrzeje zmysły każdego, nawet najstarszego Inuity. To wszystko znajdziecie w Kanale Polska. Ale pomiędzy głośnym śmiechem i absurdem codzienności 

usłyszycie tu również ciszę, refleksję, a może nawet przestrogę – momenty, w których Michał, Wojtek, Kasia lub Grzesiek mówią poważnie, serio.

Atrakcje sylwestrowego wieczoru

Naszą publiczność przywitamy kieliszkiem Prosecco i truskawkami. Będziemy zachęcać nie tylko do wzniesienia wspólnie toastu, ale również do udziału w loterii fantowej, z której dochód przeznaczymy na cel charytatywny (wśród fantów znajdą się m.in. zaproszenia na kolejne spektakle, drewniane deski naszej sceny, na której żartowali najwięksi, ale także indywidualny spacer za kulisy teatru oraz po "miejscach, w których śmieszy"), zdjęć w fotobudce, w niepoważnych przebraniach i z minami, które przepędzą największe strachy.

 

Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Czas trwania spektaklu około 110 minut z przerwą.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kanał Polska - Wieczór sylwestrowy
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Kanał Polska - Wieczór sylwestrowy BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/