Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Sport Sporty motorowe XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego

XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego

Organizator: Olsson Maciej Polny

XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego O wydarzeniu

O wydarzeniu

Po rocznej przerwie Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego ponownie wraca do kalendarza imprez żużlowych.  Organizatorzy turnieju, klub Start Gniezno oraz speedwayevents.pl zapraszają  na stadion Startu Gniezno w poniedziałek, 13 września 2021. Początek zawodów o godzinie 17:30. XII Edycja Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego bilety na żużel w Gnieźnie już dostępne.

Ceny biletów:

  • Bilet VIP – 250 PLN  (catering, program, zestaw upominków, miejsce parkingowe)
  • Bilet VIP ulgowy – 100 zł (do 18 lat)
  • Trybuna kryta - 50 PLN
  • Normalny - 30 PLN – wejście na sektory A,B,C
  • Ulgowy 20 PLN  – wejście na sektory A,B,C: uczniowie i studenci do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorzy powyżej 65 lat, kobiety 
  • Dziecięcy 10 PLN - wejście na sektory A,B,C: dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia

Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Tradycyjnie już w dwunastej edycji Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, pamiątkowe berło oraz okolicznościowy płaszcz powalczą zawodnicy z kraju i zagranicy. Wśród nich nie zabraknie przedstawicieli  PGE Ekstraligi oraz najlepszych zawodników z 1 Ligi Żużlowej. 

 

O tytuł najlepszego zawodnika turnieju powalczą między innymi Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Bartosz Smektała, Tobiasz Musielak, Przemysław Pawlicki, Rohan Tungate, Frederik Jakobsen czy Oskar Fajfer.

 

Organizatorzy zawodów przygotowali specjalną oprawę historyczną. Kibice na stadionie będą mogli „przenieść” się w odległe czasy  państwa polskiego i zobaczyć walki wojów w historycznych strojach. 

 

Patronat honorowy nad zawodami objął premier RP- Mateusz Morawiecki. 

Głównymi sponsorami turnieju są - Totalizator Sportowy oraz ENEA.

Podobne wydarzenia

Zobacz też