Mistrzostwa Świata SuperEnduro

Mistrzostwa Świata SuperEnduro

SPRAWDŹ BILETY

Po blisko trzyletniej przerwie cykl Mistrzostw Świata SuperEnduro powraca do Krakowa! Już 10 grudnia czeka nas wieczór wypełniony adrenaliną i zapachem benzyny. Batalia o tytuł mistrzowski najlepszych zawodników na świecie rozegrana zostanie w akompaniamencie ryku silników oraz gorącego dopingu 14-tysięcznej publiczności zgromadzonej w TAURON Arenie Kraków. Mistrzostwa Świata SuperEnduro bilety już dostępne.

Mistrzostwa Świata SuperEnduro Kraków 2022 

Polska runda tradycyjnie już otworzy kolejny sezon zmagań zawodników i dostarczy Wam solidną dawkę sportu na światowym poziomie, połączoną z niesamowitym show!

 

SuperEnduro to:

- najbardziej emocjonująca dyscyplina motocyklowa rozgrywana w halach sportowych na całym globie

- 14 zawodników w każdym z wyścigów zmagających się z piekielnie trudnym torem utworzonym z ziemi, ogromnych opon, bali drewna i głazów

- wspaniała sportowa atmosfera - dzięki Wam, najlepszych kibicom motosportu na świecie!

 

Polski SuperEnduro Dream Team. Nasi lokalni bohaterzy to istny duet marzeń:

- pochodzący z małopolski Tadeusz „Taddy” Błażusiak to 6-cio krotny Mistrz Świata

- młoda krew wśród topowych riderów, czyli Dominik Olszowy aktualny Mistrza Świata w kategorii Junior.

 

Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie to również:

- znakomita ceremonia otwarcia – oprawa artystyczna okraszona dużą dawką ognia, muzyki, tańca i świateł tworząca niezapomniane Show

- wyścig najmłodszych – KIDS RACE

- szereg dodatkowych atrakcji i konkursów

- sesje autografów z zawodnikami oraz możliwość podejrzenia zaplecza/wejście na paddock

- możliwość uczestnictwa w sesjach treningowych.

Harmonogram:

16:00 - drzwi otwarte

16:30 - 17:00 – sesja autografów z zawodnikami

18:00 - ceremonia otwarcia

18:15 - wyścig Super Pole

18:25 - rozpoczęcie wyścigów klasy Junior, Prestige oraz Pucharu Europy

19:25 - przerwa

19:45 - Fire & Dance show

19:50 - wyścigi klasy Junior, Prestige, Puchar Europy

21:00 - dekoracja zwycięzców

Mistrzostwa Świata SuperEnduro bilety

Dla najwierniejszych fanów przygotowaliśmy specjalną promocję - wejściówki dla rannych ptaszków. Kupując bilety EARLY BIRDS, zyskujesz podwójnie – zgarniasz zniżkę 20 pln/sztuka oraz gwarantujesz sobie możliwość wyboru najlepszych miejsc na widowni. Promocja dotyczy biletów z każdej kategorii cenowej i obowiązuje do 30.06.2022 r. 

 

Dostępne są także:

- bilety na sesje treningowe, podczas których zobaczysz jako pierwszy zmagania zawodników z wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa przeciwnikami.

- bilety na paddock, które pozwolą Ci poczuć sportowe emocje od zaplecza. Bilet umożliwia wstęp do strefy zawodników, gdzie możesz zobaczyć z bliska motocykle najlepszych Riderów i podejrzeć, jak światowa czołówka przygotowuje się do startu. 

 

Wejście na sesję treningową w godzinach 11:00-15:00 (tylko 299 dostępnych biletów). O godzinie 15:00 wszyscy opuszczają Arenę i od godziny 16:00 mogą wejść na wydarzenie główne.

Wejście do paddocku w godzinach 16:00-17:45 (tylko 299 dostępnych biletów).

 

Kibicuj naszym! Gwarantowany ogromny zastrzyk adrenaliny oraz niezapomniane emocje.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mistrzostwa Świata SuperEnduro
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Mistrzostwa Świata SuperEnduro BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/