Speedland Festival 2022

Speedland Festival 2022

SPRAWDŹ BILETY

Weź udział w najbardziej widowiskowym festiwalu motoryzacyjnym w Polsce! Kolejna edycja Speedland Festival odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia na terenie Lotniska w Krośnie. Speedland Festival 2022 bilety już w sprzedaży!

O Speedland Festival w Krośnie

Przed nami dwa dni przepełnione niesamowitym show, zapachem palonej gumy, blaskiem supersamochodów i koncertami topowych polskich artystów.

 

Najlepsi drifterzy zaprezentują swoje umiejętności w trakcie pokazów Drift Show Series, zobaczycie cały przekrój motoryzacji od kultowych oldtimerów idąc przez świat rajdowy, wyścigowy a kończąc na samochodach marzeń i pojazdach przyszłości. Dopełnieniem motoryzacyjnego show będą kaskaderskie pokazy Freestyle Motocross a na zakończenie wydarzenia odbędą się koncerty ReTo oraz Smolastego.

 

To tutaj w jednym miejscu i czasie spotyka się cały motoryzacyjny świat. Speedland Festival to niepowtarzalne wydarzenie nie tylko dla motoryzacyjnych maniaków. Specjalnie przygotowane atrakcje dostarczą dobrej zabawy dla całych rodzin.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Speedland Festival 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Speedland Festival 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/