SYLWESTER NA STOKU z Radiem Katowice
SYLWESTER NA STOKU z Radiem Katowice

SYLWESTER NA STOKU z Radiem Katowice

Stacja Narciarska Soszów w Wiśle zaprasza na Sylwester na stoku! Zabawa sylwestrowa pod chmurką nie tylko dla narciarzy: apres-ski i doskonała zabawa w rytmie największych przebojów! Imprezę sylwestrową poprowadzi DJ DREAD.

 

Jazda sylwestrowa: od godz. 19:00 do 1:00
Dla wszystkich uczestników ciepły posiłek 

 

Zapewniamy bezpłatny parking. W tym dniu czynne będą również punkty gastronomiczne usytuowane przy dolnej stacji kolei linowej.

 

Mapa stacji narciarskiej dostępna TUTAJ

Sylwester na stoku - pakiety sylwestrowe

Dla narciarzy:

  • 105 PLN – karnet 6h + kaucja zwrotna za skipass 10 PLN 

Dla gości pieszych:

  • 65 PLN – nielimitowany wjazd / zjazd koleją

Dla dzieci do 12 roku życia: pakiet w cenie 85 PLN bez pakietu gastronomicznego pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

SYLWESTER NA STOKU z Radiem Katowice
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/